Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megpróbáljam felkeresni ennyi...

Megpróbáljam felkeresni ennyi év után?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy nagyon jó barátom. (Tényleg csak barát volt!) 18 évesen ismertük meg egymást és évekig mindent egymással beszéltünk meg. Tanulás, családi-párkapcsolati gondok... Reggeltől estig irogattunk. Mindent tudtunk egymásról. 2017-ben lett barátnője, aminek nagyon örültem. Messze laktak egymástól, de támogattam őket mindig. A lány viszont féltékeny volt és eltiltott minket egymástól. Egy évig nem is beszéltünk. 2018-ban ő keresett fel, hogy kíváncsi mi van velem, hiányzom neki. Azóta nem tudok róla semmit. Az utóbbi időben nagyon hiányzik. Annyi mindent elmondanék neki... Olyan kíváncsi vagyok, mi lehet vele. Van-e esetleg felesége, merre lakik, mit dolgozik.

Szerintetek érdemes lenne felkeresnem ennyi év után?

27N



2022. jan. 2. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, mindenképp. De készülj fel, lehet, hogy elutasit bármi miatt. Féltékeny barátnő, megváltozás, akármi.

Viszont ha mégsem, akkor visszakaphatod a barátod!

2022. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, másodszorra miért szakadt meg a kapcsolat
2022. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1: Ezen én is gondolkodtam, hogy mindketten változtunk ennyi év alatt. Én örülnék neki, ha lenne egy stabil kapcsolata végre. Régen rengeteget ismerkedett, randizott.


#2: Igaziból csak nem ìrtunk többet egymásnak. Leírtuk mindketten, hogy mi a helyzet velünk aztán ennyi. Akkor már nem is voltunk ismerősök facebookon.


Igaziból félek is ettől az egésztől. De nagyon nagyon hiányzik.

2022. jan. 2. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

3

Én nem keresném meg. Nekem is voltak ilyen barátaim, akik csaj miatt ki kerültek a társaságból, meg elköltöztek. Volt akivel néha néha próbáltam felvenni a kapcsolatot de nem volt pozitív élmény, volt aki annyira a csaj hatása alá került, hogy már egy önálló gondolata sem volt, csak azokat a baromságokat szajkózta amit a csaja. Pedig előtte egy értelmes vicces emberke volt. Na mindegy, szóval szerintem el kell ezeket a dolgokat engedni és a múltba révedés helyett a jövőbe kell tekinteni, új barátokat szerezni, olyanokkal együtt lenni, akik együtt akarnak veled lenni és akik közt jól érzed magad.

2022. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nála is ez volt. De az a csaj akkor tini volt. Tőlünk fiatalabb. Mindig egymáshoz utazgattak. Én értelemszerűen háttérbe kerültem, ami normális ilyenkor. Néha ha érdeklődtem, akkor meg lerázott. De hát még fiatalabbak voltunk..

2018-ban mikor felkeresett, ìrta, hogy szakított azzal a csajjal és bánja hogy miatta elveszítette a legjobb baràtjàt..

2022. jan. 2. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresd meg egyértelműen. Szerintem simán lehet megint olyan helyzet, hogy egymásra tudtok hangolódni. Tök oké hogy írsz neki és az sem baj, ha ő nem. Mert ebből tudja, hogy írhat ő is, ha épp úgy alakul.


De amúgy lehet beszélni lenne jó, mert szóban sokkal jobban lehet érezni, hogy mi van a másikkal.

2022. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 akkor miért nem jelöltétek be újra egymást?


de a lényeg, hogy barátságokban mindig vannak ilyen hullámok. csak fontos, hogy hagyjuk nyitva az ajtót, ha megint úgy hozza az élet. én 43 vagyok és láttam ilyeneket már. és vannak barátságaim amik ennél keményebb helyzeteket éltek túl. szóval mindenkép küldj felé jelzéseket, hogy hátha nincs épp az a helyzet, amikor megint lenne valami. de persze lehet nem. az is lehet, hogy ez volt a ti történetetek, de ez nem lehet előre tudni.


amúgy legalább ilyen, ha egyszer valami nehéz helyzetbe kerül akkor is felhívhatod ha nincs kivel beszélned.

2022. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6: Sajnos nem laktunk egy városban. Azóta meg fogalmam sincs hogy hol lakhat. Megvan a telefonszáma, de felhívni nem szeretném így a semmiből. Facebookon sincs kiírva róla semmi.


#7: Mert azt hitte haragszom rá a korábbi miatt. Azt írta, hogy egy évvel előtte azért törölt le, mert tudta nem akarok beszélni vele azután, hogy leszrt engem.


Azóta teljesen felnőttünk. Ettől is tartok. Mikor utoljára beszéltünk, én még államvizsga után voltam. Ő is írta, hogy az első munkahelyén van. Viszont sok év eltelt.

Jaj szerintem néhány napot fogok még ezen őrlődni. :( Nagyon köszönök minden véleményt. Nagyon jókat ìrtok. Mindenkinek zöldet nyomok akár azt írja keressem fel, akár azt hogy nem!

2022. jan. 2. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 és tényleg haragudtál rá akkoriban? ezért nem mondtad neki, hogy nem, vagy jelölted be?
2022. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Amikor egy év után keresett, már nem haragudtam.

Nem tudom miért nem jelöltük be egymást akkor.

2022. jan. 2. 20:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!