Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig az introvertáltak sírnak?

Mindig az introvertáltak sírnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben 3-4 cikk is szembe jött velem, ami az introvertáltakról szólt. Hogy így meg úgy, ilyen meg olyan nehéz helyzetben vannak. Ti is észrevettétek, hogy mindig az introvertáltak hangoztatják előszeretettel, hogy introvertáltak? Azt is imádom, mikor még valaki a közösségi médiáján is hangsúlyozza ezt, mintha ez egy akkora nagy personality trait lenne.

#introvertált, extrovertált
2022. jan. 3. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Az extrovertáltak is sírtak a karantén és korlátozások miatt, mert nem mehettek közösségbe, meg szórakozni. Sajnáltam is őket, mert pl az én életem semmit sem változott ettől. Szerintem mindenki folyton csak szenved és sajnálja magát, ami nem függ az introvertáltságtól.
2022. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem arról van szó, hogy napjaink fő népbetegsége a depresszió. A depressziós ember pedig hasonlóan viselkedik, mint egy introvertált személyiségű ember lelki betegség nélkül.

A kettő összemosásából rossz lett a megítélése az introvertáltaknak.

A média hatására tévesen már a depressziósok is elkezdték önmagukra eufemizmusként használni az introvertált szót, és szintén a média hatására egyre inkább áldozati státuszt kezdenek nyerni.

2022. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az, hogy valaki introvertált, sok mindent megmagyaráz a viselkedésével kapcsolatban, amit a legtöbb ember nem értene, nem fogadna el elsőre.

2) szép megfogalmazás!

2022. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem az introvertáltak sírnak, hanem a mindenféle szociális képességek nélküli emberek, akik ráfogják a szociális kudarcaikat az introvertáltságra. Az már nem fér a fejükbe, hogy egy introvertált ember is simán feltalálhatja magát társaságban, simán lehet jó szociális helyzetekben, simán lehetnek barátai, párkapcsolata stb, az egyetlen különbség az extrovertálthoz képest, hogy ő egyedül töltődik fel, nem pedig társaságban. Extrovertált ember is lehet pocsék az emberi kapcsolatok szintjén, nem ezen múlik. Ez is csak egy olyan dolog, amire rá lehet fogni a sikertelenséget és lehet szidni azt a csoportot, aminek sokkal jobban megy valami, amire az illető irigykedik, beállítani mindenféle felszínes, buta csoportnak, csak hogy egy kicsit elterelje a figyelmet a saját nyomoráról.. Mondom ezt amivertált, a skálán inkább az into oldalon lévő emberként.
2022. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Kivételek erősítik a szabályt, nem mindig ők sírnak, sőt…
2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

Jellemhibájukból adódóan introvertáltak. Nem tetszik nekik semmi, nem csak az egészségtelen dolgokról van szó, az egészségesebb dolgok sem tetszenek nekik, mint pl. sport. Alapból nem jönnek ki senkivel. Nem tetszik neki más öltözködése, meg semmi, szóval ők ilyenek.

Tisztelet a kivételnek. Azért van aki úgy introvertált, hogy tök jó személyiségű.

2022. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Az introvertált azt jelenti, hogy nem szereti a társaságot. Semmi köze sincs ahhogy hogy tetszik-e neki más ruhája (alapból ritkán találkozik emberekkel, nem is nagyon látja), vagy sportol-e valamit.


A vírus miatt jött a nagy felismerés.

Akkor az extravertáltak sírtak, hogy olyat kell csináljanak amit nem akarnak (otthon kellet maradni a társasági élet helyett). Meg hogy ez milyen rossz, stb. Jött a nagy lázadozás.

Miközben egy inrtovertált egész élete erről szól. Ráadásul őt még külön cseszegetik is, hogy miért nem megy sehova. Tudom, volt benne részem a suliba, amiért egy szál osztálybulira mentem a 4 év alatt az évi 2-3-ból.

2022. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

#5

A kivételek gyengítik a szabályt...

2022. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

És mért nem mozdul ki a szabadba, ahol nincs annyi ember?


Az introvertált nem az embert utálja, hanem mindent.

2022. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Tisztelet a kivételnek.


Mert van olyan introvertált, aki azért megy emberek közé, van élete.

2022. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!