Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40-es férfiak "vén f*szozása"...

40-es férfiak "vén f*szozása" hogy alakult ki?

Figyelt kérdés

Ez a leginkább nők de időnként fiatalabb férfiak szájából is hallható jelző hogy nézd már a "vén f*sz".


Ez mikor és miért jelent meg sok 40-es és fölötti férfi elnevezéseként?



2022. jan. 4. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nőknél ez olyan mint mikor kisfszúznak és hasonlók - mivel sokuk nem túl kreatív, mindig a férfiasságodban fog megalázni, gondolván hogy az fáj a legjobban.


Férfiaknál lehet konkurencia miatt vagy csak egyfajta poén, zrikálás, de nekem nem az a tapasztalatom hogy különösebben érdekelné a másik kora.

2022. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem az életkorra, hanem a modorára értik. Pejoratív jelző.
2022. jan. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát pl egy 20 éves csajtól ne lepődj meg, ha ezt mondja rád :D nincs ebben semmi fura, azt nézd ki mondja
2022. jan. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert az agyatlan f.szok, pi.ák nem tudnak értelmesebbet kitalálni. Magukat minősítik. Remélhetőleg negyvenes éveik előtt elássák magukat, úgy lenne logikus.
2022. jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én arra mondom, aki bepróbálkozik nálam és HOZZÁM VISZONYÍTVA tényleg vén.

N

2022. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert némelyik tényleg az 40+os férfiak úgy viselkednek mint egy vén fax. Ez van. És úgy is néznek ki, de a 20 éves lányokra csorgatják a nyálukat és mondják bőszen a véleményüket, csak a baj, hogy elfelejtenek tükörbe nézni, ők hogy néznek ki. Dagadékok, őszek, lusták és sorolhatnám, tisztelet a kivételnek.
2022. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Valakinek mindenki vén fsz.
2022. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Szellemi fogyatékosok gondolkodási képesség nélküliségének bizonyítása magukról.
2022. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
A korosztályom (38) nem kis százaléka van elképesztően lerúgott állapotban (3fog az is rohad,hetvenévest meghazudtoló ráncok, besárgult szem a sok cefrétől,huszonéves göncök...) Szóval igen, van olyan negyven környéki akire illik a jelző...
2022. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
9es, igen sajnos. Én 40 vagyok és az én korosztályom meg a 40+osok is szintén le vannak pukkanva. A nagyapám 85 évesen nem így nézett ki és ezt komolyan mondom, sokkal fittebb volt és nem volt szinte ránca s alig és sosem hagyta el magát, nem úgy mint most egy 40es ember, nagyon elkeserít főleg egyedül álló nőként :/
2022. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!