Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mi fehér emberek néhányan...

Ha mi fehér emberek néhányan úgy látjuk hogy szépek, csodálatosak a feketék, ázsiaiak, közöttük is vannak olyanok akik rólunk vélekednek így?

Figyelt kérdés

Heteroként rendesen elmúlt a félelmem, amikor egy fekete orvos szólított, magyarul csak vele beszéltem akkor először, de az egész procedúrát egy jó élménynek éltem meg, olyan különlegesnek éreztem akkor magam :D

Érződött az egész emberen a jóság, a segítőkészség.


2022. jan. 4. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Az ázsiai nők körében vonzók a fehér férfiak, a néger pasik is szeretik a fehér lányokat (az ő értékrendjük szerint könnyűvérűek vagyunk viszont, szóval lehet csak szexre kellünk nekik). Szerintem, ha már itt laknak, nyaralgatnak, tanulnak, az már egy jel arra, hogy nincsenek rólunk annyira rossz véleménnyel és jól érzik magukat közöttünk. Az asszimilációnak az egyik lehetséges velejárója, hogy helyiekkel alapít családot egy külföldi, ilyenre láttam példát a faluban 2-t (arab férfiak+magyar nők), a közeli megyeszékhelyen láttam 2-3 néger+fehér párt, meg kb megszámolni se tudom, hány ázsiai-fehér párt láttam mindenféle nemi felbontásban.

2022. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!