Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hogy tudnék...

Szerintetek hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy emberrel akivel azt hittem hogy soha nem lesz vége stb...amióta vele össze vesztem azóta az a tudat van bennem hogy minek párkapcsolatban lenni egyszer úgyis vége ezen szerintetek hogyan tudnék változtatni? Próbálkoztam mindennel de mindig ott lyukadok ki hogy minek bele kezdeni?

2022. jan. 7. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz össze az első olyan emberrel, aki iránt a hormonjaid vonzalmat generálnak, hanem mondjuk először megismered és akkor jössz össze vele, ha kiderül, hogy hasonló az értékrendetek, a céljaitok az életben, stb., akkor lesz értelme annak a kapcsolatnak.
2022. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 éve már ismertük egymast látásról de nyáron lettünk úgy nagyon nagyon jóba
2022. jan. 7. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak látásból ismered, az majdnem ugyanolyan, mintha semmit nem tudnál róla.

Egy baráttal is lehetsz jóban, de ahhoz, hogy összejöjj valakivel, vannak dolgok amikben össze kell illeni, különben konfliktusok lesznek és vége lesz a kapcsolatnak, mint ahogy veled is történt.

2022. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!