Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb vagy rosszabb lett az...

Jobb vagy rosszabb lett az életetek a Covid óta?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Jobb. Halistennek eddig nem kaptuk el a nyavalyat, és a covid miatt lett egy sokkal jobb munkahelyem.
2022. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is lett egy jobb munkahelyem, az anyagi helyzetem is kielégítő. Sajnos a barátaim egy kicsit háttérbe szorultak és nehezebb is így a covid miatt ismerkedni, de alapvetően jól vagyok.
2022. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Sokkal jobb.

A home office nagy segítség, rettenetesen sok az előnye. A távoktatásnak is (nálunk működőképes). Végre nem vagyok krónikusan kialvatlan. Van időm edzeni (zömében otthon szoktam). A maszknak hála egy ideig mentesültem a havi 1 betegségtől és a fél évekre nyúló hurutos köhögéstől.

2022. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Jobb. Nyellvizsga nélkül tovább tudtam menni mesterszakra, ahol kb minden órám és vizsgám online volt. Az alapszak után baromira kényelmes volt egész nap otthon ülni. A munkámat nem befolyásolja, mert nincs home office sajnos, de a páromnak az van, így őt is sokkal többet látom.
2022. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal nehezebb az ismerkedés, Kb azóta is vagyok szingli. Ezt leszamitva kenyelmesebb es tobb időm jut magamra, ha home officeban dolgozhatok.
2022. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom. Csak simán más és nem tudom, hogy a sok változás közül mit okozott a covid.


Covid előtt gyerek voltam, otthon laktam, gimibe jártam stb.

Most már lassan végzek az alapképzéssel, más városban lakom, van (szakmai) munkám.


A szociális életem hasonló, csak vannak új emberek is pluszban.

Rendszertelenebb a hobbiűzésem, mivel nincsenek fix különóráim beépítve a hetembe.

2022. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálom a maszkot, emiatt rossz. Kissé nyugisabb lettem, ettől jobb.
2022. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobb, nálam is új munkahely és költözés miatt, de ez a covidtól függetlenül történt.
2022. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem változott lényegesen. Introvertáltként nekem szinte fel sem tűntek a korlátozó intézkedések sem.
2022. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!