Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan "sikeres emberek"...

Az olyan "sikeres emberek" akik rendszeresen próbálják bele törölni a lábukat másokba akik szerintük "nem sikeresek" valami kisebbségi komplexussal küzdenek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2022. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy reménytelenül idealista vagyok, de szerintem azért a sikeres mert tehetséges, vagy jóképességű vagy jókor volt jó helyen, abba lehetne valami körömpiszoknyi alázat. Aki meg hátszéllel lett sikeres, hát arról már nem is feltételezem hogy képes lenne ilyenre...
2022. jan. 9. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Azok általában már sikerességük előtt is alantas jelleműek voltak s pofátlanságuknak köszönhető jórészt a siker. Másik része az ilyeneknek, akiknek fejébe szállt a dicsőség és már nemtudják, hol a helyük.

Persze elképzelhető, hogy kisebbségi komplexus is közrejátszik, de kit érdekel, én nem esek hasra tőlük, felőlem lehet sikeres. Aki belém törli a lábát, ugyanazt kapja viszont.

2022. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!