Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire teszem jól, ha most...

Mennyire teszem jól, ha most reggel sikerült valami, aminek örülök, és nem mertem leírni konkrétabban, mert tartok az emberek esetleges irigységétől?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Kinek és miért kéne leírnod? Nem értem. Nem kell mindent világgá kürtölni, se jót, se rosszat.
2022. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nagyon éget a vágy hogy eldicsekedj valamivel, de mivel nem mered, ezért burkoltan, rébuszokban dicsekedsz a gyk-n.

Ennyi erővel ki is írhatod hogy mi az a hatalmas, irigylésre méltó dolog. Itt úgyse tudja senki hogy ki vagy.

2022. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érti valaki ezt a rébuszt?
2022. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átérzem, de ez inkább csak egy rossz beidegződés. Az emberek sokszor rosszakarók és ahelyett, hogy örülnének a sikereidnek, inkább kibeszélnek, vagy különböző sztorikat kreálnak. Én sem osztom meg a közeli barátaimon kívül senkivel sem azt, hogy milyen céljaim vagy sikereim vannak. Még apróságokat sem.
2022. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!