Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illetlenség ilyet megkérdezni...

Illetlenség ilyet megkérdezni kollégától, barátoktól?

Figyelt kérdés
Hogy covidosan, milyen tünetei voltak, meddig volt benne, hogyan érintette pl.

2022. jan. 14. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
igen sztem az. Ha akarja elmonja
2022. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
elmondja
2022. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam messze nem lenne ez gond, ha ezt megkérdezed.


Meg amúgy is szerintem nem az a gáz, hogyha valaki olyat kérdez, amire esetleg nem akarok felelni, mert úgy érzem nem tartozik rá, hanem ha valahogy azt érzem, hogy nem fogadja el, hogy nem szeretnék válaszolni. Szóval ha kitérek pl és tovább tolja akkor lesz max kellemetlen nekem.


Szerintem az nem lenne jó, ha nem kérdezzük meg, ami nekünk fontos csak lehessen nem válaszolni is nyugodtan.

2022. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Semmiképpen. De más "normál" betegségnél sem.


Néhány olyan betegség lehet, aminél nem illő kérdezősködni. Egyrészt az övön aluli problémák, másrészt meg a pszichiátriai problémák.

2022. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örök téma ez most, miért lenne probléma ezt megkérdezni? Max. elhajt, ha erre sem hajlandó..
2022. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az. Akkor illetlenseg, sot, ha valaki hozzatartozoja vagy maga meg mindig beteg, nem tudni, mi lesz a kimenetel vagy bele is halt. Igy nem az, nem is nemi betegseg, nem tabu.
2022. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mitől lenne az? Egy sima influenzánál is megkérdezed basszus, ne misztifikáljuk már ezt a kva covidot.
2022. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!