Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, lányok! Ha valaki este...

Nők, lányok! Ha valaki este megtámadna titeket az utcán, lenne jelenlétetek segítséget kérni, védekezni vagy teljesen leblokkolnátok?

Figyelt kérdés
Ki mennyire képes egy pillanat alatt kapcsolni hogy mi van és mit kell csinálni? Illetve ki az aki lefagyna ilyen esetben?

2022. jan. 14. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé jó vagyok az ilyen helyzetekben, sokszor kerültem el balesetet vagy mások balesetét a lélekjelenlétem miatt. Nem tudom, mit csinálnék vagy hogy mennyire lennék sikeres a menekülésben, nem voltam még ilyen helyzetben. De kisgyerekeket sokszor kaptam már el, mikor nekilódultak a metrósíneknek, zebrának, stb, kaptam már el összeeső utast a buszon, szóval talán megoldanám valahogy. Sokat segített a sportmúlt a jó reflexekben.


Mindenesetre inkább igyekszem elkerülni.

2022. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
97%

Egyszer sétáltam hazafele kétsávos út mentén, mikor úgy hallottam mintha lőnének a közelben:D azonnal bújtam fedezékbe.


Mindig figyelem a környezetem, készenállok tökötrúgni bármikor.

2022. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne feltsd te a lanyokat!? :)


[link]

2022. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Támadtak már meg és az nem olyan, mint a fimekben, hogy jaj, majd tökön rúgod.


Egy fenét, a legtöbben kb azonnal lefagynának, főleg, mivel a támadónál általában kés van, vagy bármilyen komoly sérülés okozó fegyver, ami engedelmessé teszi az ember lányát.

Vagy megölnek.


Engem anno hátulról, és az az egy volt a mázlim, hogy reflexből (jártam krav magára) teljes erőből hátraütöttem a fejem, eltalálva a száját, és meglepetésében elengedett, én pedig rohantam is mint a nyúl, futtában elővéve a paprikasprayt (alkonyodott, kisvárosban történt, úgyhogy nem is gondoltam volna hogy majd pont otthon támadnak meg).

2022. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy utaltak rá többen is, nem olyan az ügy, hogy na majd én így, meg így teszek. Ezt nem lehet modellezni. Amikor ott vagy, hogy meg fogsz halni, hogy valaki az életedre tör, hogy valaki bántani akar, az nem olyan, amit a mindennapokban tapasztalsz.

Nincs udvariasság, nincs kezicsókolom, nincs az, hogy viszik helyetted a szatyrot, csak te vagy és semmi más.


A 90%-os blokkolási arányt reálisnak látom. Amikor látsz egy pengét, akkor azért nem mersz olyan könnyen mozdulni, hacsak nem vagy kifejezetten arra kiképezve, hogy ilyen pánikhelyzeteket hogy kezelj. Ezt nem oktatják a sulikban és a Face-n sem lehet ezt megtanulni. Ezt vagy átéled élesben és megtanulod, vagy marad a 90%-os blokkolási esély...

2022. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!