Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknak is van furcsa,különle...

Másoknak is van furcsa,különleges ízlése /ízlésficama/?

Figyelt kérdés
Nekem elég egyedi az ízlésem:csak az extrém kövér,200 kg körüli nők tetszenek.Szépnek,vonzónak,izgatónak tartom őket.El nem cserélnék egy ekkora nőt egy 50 kg-os manökenre.Más embereknek-férfiaknak,nőknek-is van valamilyen ízlésficama? Milyen? Aki nem akarja nyílvánosan megírni,írhat privátban.

2022. jan. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fétisnek hívják és elég sokféle van, a szájba sz-rástól kezdve az arcba hányásig/pisálásig, talpnyalásig, alázásokig és még hosszú a sor.
2022. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát.. én szeretem a 0 Zone-tól a Dragostea din tei-t, pedig metálos vagyok.


Meg férfi létemre szeretek drágakövekkel kirakott karpereceket, meg gyűrűket hordani.


Mindenkinek vannak ilyen dolgai.

2022. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es:bocs,de a szájbaszarás az fétis,ez enyém pedig ízlés,csak különleges.Nem perverz dolgokra gondoltam a kérdésemnél.
2022. jan. 14. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Ráskó Eszter, vagy Melissa McCarthy még bejön, de ez a 200 kg-os fétis már kóros. Ezek a nők súlyos betegségekkel küzdenek és ha nem sikerül lefogyni, pár éven belül már az életük is veszélyben lehet.
2022. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!