Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsérnak igaza van Majkával...

Puzsérnak igaza van Majkával szemben? Majka miért akar verekedni?

Figyelt kérdés

Puzsérnak igaza van Majkával szemben? Majka miért akar verekedni?


Újságcikk: [link]



2022. jan. 17. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igaza van. Majka egy suttyó akinek az az egyetlen érdeme valóban hogy nem lányokat futtat hanem celeb. Egy fokkal jobb. És miért akar verekedni? Mert az ózdi gettóban ez a kommunikáció általános formája.
2022. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudom, mondjuk azért, mert egy hülye cigány?
2022. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is egy suttyó Majka, de kivételesen ebben a vitában neki van igaza Puzsérral szemben. Az ő cikke nem csak annyi, amit kiemelt Puzsér, hogy személyeskedhessen egy jót. Az a baj, valójában Puzsér is épp annyira trash celeb, mint Majka, csak jóval magasabb lovon ül, miközben látszólag fikázva, a maga ál-értelmiségi módján népszerűsí a trash kultúrát. Ezzel szemben Majka nem árul zsákbamacskát, a trasht nem próbálja nem trashként előadni, proliként a prolikat szórakoztatja proli módon.
2022. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Majka inkább ne akarjon verekedni. Verekedett már Dope al ringben jókora gázsiért, aztán egy vicc volt az a kalimpászás amit művelt. Azóta meg még "öreg" is lett mondhatni.

Egyébként az jobb kérdés, hogy Majkának egyáltalán mikor volt igaza?

Meg kell nézni honnét és hogyan indult a karrierje. Ott is a pénzt tett tönkre mindent, de az előtt meg majdnem magömlése volt még Dopeman től is. Utána meg...

Majka az aki még Dopeman nél is szánalmasabb, ami szintén nem kis szó.

2022. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Az a 160 centis putros mindenkivel verekedne közben lecsapnák a kis nyomit.
2022. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Majka semmivel nem tehetségesebb mint a többi zenész vagy műsorvezető....egyszerűen gátlástalanabb náluk, azért sikeres. Puzsérnak igaza van, de szerintem van benne irigység is az ózdi majomra.
2022. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!