Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki olyan hülye, hogy a...

Ha valaki olyan hülye, hogy a fekete lyuk előre köszön neki, akkor az illető mennyire lehet hülye?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 22:31
 1/5 Pervol22 ***** válasza:
100%
Ezt most hogy kell értelmezni ??
2022. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés így szólna pontosan:

"Szerintetek, ha valaki olyan sötét, hogy a fekete lyuk előre köszön neki, akkor mennyire lehet az illető hülye?"


Egyébként relatív a dolog, vannak, akiket simán besorolnék ebbe a kategóriába, mégis megtalálták rá a keresletet, és így tudnak is vele érvényesülni.

2022. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pervol22 ***** válasza:
100%
Így egyszerűbb köszönöm. Én azt vettem észre sokszor a hülyék csinálják a hangulatot . Tehát még hasznosak is .
2022. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Komment szekciókba szoktam beleolvasgatni, ha valami számomra értelmezhetetlenbe futok bele, a többség negatív, kicsit talán gonoszkodó is, mintha idegesítené őket, de nem sikerült még rájönnöm, hogy minek követik ezeket az embereket.

Ami engem idegesít, alapból nem keresem, csak azért, hogy kijelentsem, hogy idegesít engem.

2022. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2022. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!