Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én ábrándulok ki és...

Csak én ábrándulok ki és érzek ürességet ezek az emberek iránt?

Figyelt kérdés

Akik folyamatosan osztogatják a milliomosleszek idézeteket, amin olyan idézetek vannak, hogy "ha jól csinálsz valamit, sikeres lehetsz" és hasonló nevetséges társai. Természetesen az idézet mögött valamilyen öltönyös éppen telefonáló távolba néző emberrel.


Vagy akik a bóditesók és szabó péter könyvet rakják kifele állandóan, és hozzáírják, hogy mától céltudatos ember leszek, engem nem ver át senki, az irigyeim nevetnek de az nevet aki a végén nevet stb.


Természetesen ha emellett tényleg belevágnak valami értelmes dologba azt elismerem. De annyira szánalmas amikor valaki azt hiszi, hogy ő ettől a motivációsditól komolyabb ember és a többiek felett áll.


2022. jan. 17. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít neked értelmes dolognak?

Ugyanis a drog jól jövedelmez, és ha nem fogyasztod, csak eladod abból 1-2 év után úgy élsz, mint ha álmodból ébrednél, viszont ülhetsz érte éveket.

Aki nem tanult, annak mindig az illegális tevékenység volt jövedelmező, mióta világ a világ, kérdés hogy ki az aki vállalja, és kér belőle.


A nagy valóságban meg dolgoznak, és hajnalban kelnek az emberek, mert nem vállalnak esetleges lebukást, és éveket. Pedig a jó élethez ki kell taposni az utat, vagy épp leülni ;)

2022. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Már rég letiltottam ezeket a keleti bölcseket, nem üresség amit érzek, hanem szimplán nincs időm ezekkel szarakodni, élek a magam módján a saját hitem el együtt (hiszek istenben), hiszek a lelkemben stb...de ezekre k..ra nincs szükségem, idegesítőek.
2022. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezeket az oraveczcolehos, szabópéteres üres közhelykirályokat simán csak törlöm az ismerőseim közül. Akiknek ennyi esze van, hogy ilyen szarságokat posztolnak azokkal egyébként sem nagyon állnék szóba.. Nekem tipikusan az MLMes kókler ismerőseim osztogatták ezeket, milyen véletlen..
2022. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak te érzed ezt, szerintem már lassan lejárnak ezek a hatalmas netes életbölcsességek, semmit se mondanak és idegesítőek hogy mindenhol foglalják a helyet.

Engem demotiválttá tesz mert szomorú hogy egyesek benyaljak ezt a tartalmatlan mű sz@rt.

2022. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!