Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként változókort azért...

Férfiként változókort azért nem érzem mert semmit sem értem el?

Figyelt kérdés

Gondolom azok érzik ezt meg akik fiatal koruktól tényleg keményen odatették magukat az életben, tanulásban, munkában, karrierben, családi életben?


És látható, konkrét dolgokat hoztak létre, építettek fel, egzisztencia, karrier, tudás, tapasztalatok stb.


És ehhez a komoly teljesítményhez mérten érzékelni hogy csökken az erőd fizikailag, szellemileg stb. az létrehoz egy ilyen változókor beli krízist?


Én most 43 vagyok, de gyerekkoromtól kezdve úgy foglalható össze a legfőbb életvezetési motivációm hogy: "csak meg ne erőltessem magam".


Semmiben. Ha valami akár szellemileg, akár fizikailag már közepesen fájdalmas akkor azt nem szabad erőltetni. Szerintem soha semmiben nem néztem meg mi a 100%-os teljesítményem, mire vagyok képes, én olyan max. 60-70%-ra tippelnék. Azt is csak pár alkalommal életemben.


Se egy saját lakásom, még egy autót sem tudtam venni soha, jogsim sincs, biciklit tudtam venni, soha nem nyaraltam még.


Ahhoz hogy érezd mit veszítesz ahogy öregszel, rendelkezned kell dolgokkal amikért keményen megdolgoztál?


Nem tudom jól látom ezt?



2022. jan. 18. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez ilyen anyagi, megfogható dolgokban mérhető. Plusz vannak személyiségek, akiket nem visel meg különösebben, az is lehet, hogy nálad ennek a kérdésnek a megszületése a csúcs. Mert hát rájöttél, hogy eddig nem is csináltál nagyon semmit, vagyis elkezdett aggodalommal eltölteni, hogy miről maradhattál le eddig, főleg azért mert már azt is tudod, hogy ennél már csak rosszabb fizikai és mentális állapotban leszel.
2022. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!