Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem kész rémálom az...

Úgy érzem kész rémálom az életem, mit tegyek? Nagyon elrontottam mindent

Figyelt kérdés

Nem volt valami jó a gyerekkorom, apum ivott, anyum mindig küzdött hogy a húgom és én ne szenvedjünk hiányt, de sajnos otthon kikapcsolták a gázt és az áramot és nem tudtuk fizetni a bérleti díjat így albérletből albérletbe költöztünk ekkor még 15 éves voltam.

Aztán anyum megismerkedett egy új férfival, aput elhagyta és hozzáköltöztünk. Én meg akkor meghülyültem vagy nem is tudom 10.osztályig jutottam el és utáltam suliba járni, folyton piszkáltak én meg inkább az iskola mellé jártam,nem mentem be. Inkább egész nap buszozgattam és otthon hazudtam hogy suliba voltam. Sose dohányoztam, ittam vagy bármi. Egyszerűen egy betoji nyuszi voltam.

Szóval csak 10osztályom van mert elbocsáltottak a suliból, csináltam két OKJ-t egy dajkát és egy bolti eladóit. Majd megismertem a páromat, aki az apukájàval élt és úgy voltam vele hogy hozzájuk költözöm.

Mosonmagyaróváron élünk és nehezen találok munkát, elsőnek az önkormányzat által voltam az egyik óvodába mint kisegítő (csak 2 csoport volt és nem tudtak hivatalos dajkaként felvenni) 54ezret kerestem havonta, ez ment másfél évig, utána takarítani jártam el és ma is megyek alkalmanként. Csak hogy nyár óta leépítés miatt elküldtek a cégtől. Azóta nincs biztos munkahelyem, a párommal egyre rosszabb a kapcsolatunk megmondta hogy februárig keressek munkát vagy tűnjek el innen.

Igaza van és probálok csak mindenhol elutasítanak vagy mert nincs elég munkába végzett évem, vagy mert nincs érettségim és sok boltban kérnek érettségit is. Nem tudom mit tehetnék.

Most gyárakat próbálok meg hátha, de sokan mondták hogy nem leányálom a gyár. Nehéz és monoton és félek hogy nem tudnék ott jól teljesíteni.

Ma reggel is hazudtam a páromnak hogy elmegyek munkàt nézni és inkább bemegyek a városba csak ne azt halljam hogy tünjek el.

Anyumékhoz nem tudok költözni mert 2 szobás a házuk, egyik be anyum és nevelőanyum él, a másikba a húgom és a párja. Mit tegyek? Nem akarok hazugságokban élni.


2022. jan. 18. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj hogy ezt mondom, de ha nem változtatsz a hozzáállásodon, akkor mégis mire vársz? Igen, nem leányálom a gyár, de 10 osztállyal nem igen van más lehetőséged. Manapság egy normálisabb gyárban megkeresik a minimum 250ezer bruttót, műszakpótlék nélkül. Erőltesd meg magad és menj el dolgozni, ne mások nyakán próbálj meg élni.
2022. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

"Ma reggel is hazudtam a páromnak hogy elmegyek munkàt nézni és inkább bemegyek a városba csak ne azt halljam hogy tünjek el" - szóval ugyanazt csinálod, mint 16 éves korodban. Annak sem lett jó vége, igaz? Most miért lenne más?


Ne mondd, hogy a bolti eladóival nem tudsz elhelyezkedni. Akár árufeltöltőként. Most el kell vállalni, amit kapsz, később akár le is érettségizhetsz vagy ha lesz jobb lehetőség, majd váltasz.

2022. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Munka mellett tanulj. èn iszt tettem. Nekem is hú de rosz volt. Elvàltak a szüleim, csavarogtam megmiegymast. Sőt èn dohanyoztam, ittam, buliztam. 18 èvesen jöttem rà, hogy ezzel senki leszek. Elköltöztem otthonról,dèlelőtt suli, dèlutan munka. így tettem le osztàlyelsőkènt a bolti eladóit ès finommechanikai műszerèszt, utànna elvègeztem egy pincèr szakot, ès mellette a labdarúgàsban is letettem egy szakot. Fejben kell vàltozni, meg akarni kell, ès akkor sikerülhat, de ha így folytatod, nem lesz semmi jövőd...
2022. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Nincs más választásod csak a gyár. Mellesleg a pénztáros munka nem monoton? Órákig csak ülni és volnalkódokat huzogatni..árufeltoltő változatosabb ha úgy vesszük. Nagy áruház biztos van a közeledben, nem tudom higy kell jelentkezni, ha online akkor csináld úgy.

E mellett rakj fel hirdetést hogy takarítást vállalsz. Előző helyekről ahol takarítottál kérj referenciát, mert így több esélyed lesz

Hajléktalan leszel ha nem mész el dolgozni.

2022. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarul elvárod, hogy tartsanak el, mellette meg hazudozol.


Remélem, gyorsan rájön és kivág.

2022. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!