Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem emlékeznél a multadra,...

Ha nem emlékeznél a multadra, ki lennél ma?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

A múltam nélkül jelenem se lenne.


Ha arra gondolsz, hogy az a sok szar mintha meg se történt volna, akkor valami egyetemi docens lennék épp.

2022. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az ember a múltja nélkül egy senki. Gondolj csak azokra akik amnéziásak lesznek egy baleset folytán. A nulláról kezdik. Nemcsak a körülöttük lévő emberekről nem tudják hogy kik ők, de saját magukról sem.
2022. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azt vesztenéd el a multból ami miatt az vagy ma aki, az értelmed megmaradna, a valódi te lennél.
2022. jan. 18. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor én színész lennék.
2022. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%
Ha nem emlékeznék, és belecsöppennék abba az élethelyzetbe, amiben most vagyok, egy kényes, felszínes, költekező majom lennék.
2022. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem emlékeznék rá, hogy egy dohányzó, drogfüggő elvált családapa vagyok, akit az asszony megcsalt fűvel fával?

Szerintem boldog ember.

2022. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Másképp mentem volna férjhez. Olyanhoz, akinek legalább annyi pénze és hasonló hozzáállása lett volna szinte mindenhez, mint nekem. Ha ugyanannyi ambícióval rendelkezett volna legalább, mint én. így megszívtam rendesen. 17 évig húztam egy házasságban gürizve. Ebben változtatnék.

Ha nem pont, nem ott és nem akkor találkoztam volna a későbbi férjemmel, akkor mostani fejjel nem mentem volna hozzá feleségül.

Minden máshogy alakult volna. Volna-volna-volna..

Érdekes kérdés mindenesetre.

2022. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy sokkal magabiztosabb, közvetlenebb ember.
2022. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Folytatom. Valószínűleg más ember mellett most már csak lógatnám a lábam, mert mindent megteremtettünk, felneveltük a két gyerekünket. Utaznék, utaznék, világot látnék. Most már nyugdíjasként.:)
2022. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Zenész lennék. Vagy zeneszerző. Vagy festő. Vagy balett-táncos.

És valószínűleg kevesbé lennék félénk, bátortalan, meg Pesszi Miska.

2022. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!