Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennének a helyemben?

Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Idegesít barátnőm anyja.

Barátnőm mindent elmond neki, rólam is..az anyja meg adja tovább.

Példának okáért,kaptam ma egy jegyet suliban, örültem neki,sietek haza hogy elmondjam a családomnak. Erre a válasz,az hogy ügyes vagy,de már barátnőd anyja mondta. Idegesít, miért jó ez neki?

Nem ez az első alkalom,hogy ami nem tartozik rá azt adja tovább és sokszor kavarja a szart a hátam mögött. Nem csak velem csinálja ezt.

A kérdésem az lenne,hogy hogyan lehetne ezzel megküzdeni belsőleg? Nem a barátnőmet hibáztatom (bár kicsit őt is hibásnak gondolom néha) , ezért eszem ágában sincs rajta "levezetni" a dühömet.

Az anyja olyan,hogy hall valamit és már adja is tovább a fél városnak. Ha elé állnék és elmondanám neki amit most itt leírtam,hogy idegesít és hagyja abba,akkor megint én lennék a téma.

Tudnátok tanácsot adni?


2022. jan. 20. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Te inditod el a 'lavinat' hiszen te beszelsz magadrol ... ne dumalj annyit foloslegesen :)
2022. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg a barátnődnek, hogy ne adja tovább a dolgokat az anyjának, különben nem fogsz neki semmit elmondani.
2022. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 tényleg, óriási probléma ha valakivel 10 éve szoros kapcsolatotok van és mindent megbeszéltek. Kösz a választ,de kérlek, inkább te ne dumálj fölöslegesen.


#2 múltkor történt egy hasonló eset,akkor mondtam neki,de ezek szerint nem sokat hatott.

2022. jan. 20. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!