Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akiket hidegen hagynak a nemi sztereotípiák/szerepek?

Figyelt kérdés
Külső, belső és karrier szempontból is, akár szexuálisan is szabadabbak (pl.: pánszexuálisok)

2022. jan. 20. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, engem sem érdekelnek.
2022. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Szeretek a társaságukban lenni, mert én is komfortosabban érzem magam köztük.
2022. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem vagyok az a típus, akin kiakadnak a konzervatívak
2022. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Mármint milyen kontextusban?

Pl munka szempontjából teljesen hidegen hagynak ezek a dolgok. Meg az élet sok más területén is. Viszont vannak területek, ahol nagyon is ülnek a sztereotípiák

2022. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Semmi ha nem ezt hangoztatjak allandoan. Az o dolguk 🤷‍♂️
2022. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Semmi közöm hozzá, amíg nem dörgölik állandó jelleggel az orrom alá, és nem hiszik hogy ettől hú de különlegesek.
2022. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek velük.
2022. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%

Mármint öltözködés, pályaválasztás, viselkedés, stb?

Nos: a szabadsággal én is egyetértek.

Aki valahol dolgozni szeretne, és képes rá(!) - az menjen nyugodtan (csak ne harcoljanak együtt férfi és női katonák, az nem működik).

Az öltözésnél viszont tudjam azt, hogy ki milyen nemű.

A szexnél meg különösen pontosan tudjam!

2022. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

"Az öltözésnél viszont tudjam azt, hogy ki milyen nemű."


Tehát valakinek a szabad öltözködéshez való joga nem olyan fontos, mint neked tudni, hogy milyen nemű?

2022. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretem a nemi sztereotípiákat, úgyhogy nekem szimpatikusak az ilyen emberek. Nőként férfidomináns szakmám van és abban is dolgozom, nem szeretnék háztartásbeli lenni, gyereket sem akarok feltétlenül, ha nem fogok soha szülni, nem érzem bajnak, közös háztartásban a házimunka közös elvet vallom, mert ebben nőttem fel, a szüleim is így csinálták, nem szeretek szoknyában lenni, jobban érzem magam sportcipőben, mint magassarkúban, kislányként nem babáztam, jobban érdekeltek a kisautók és a LEGO, képes vagyok eltartani magamat egyedül...

Szexuális téren nem vagyok túl nyitott, de ez meg úgy gondolom, mindenkinek a magánügye és nem tartozik senkire rajta és a párján kívül, nekik kell, hogy jó legyen.

2022. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!