Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hetero fiúk, lányok! Mi az...

Hetero fiúk, lányok! Mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Külső, belső, stílus, haj stb

Mi az ami visszataszító?

Csak kíváncsi vagyok.



2022. jan. 21. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Kb.:

[link]

2022. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Chris Evans külsőre

Bár sosem volt hozzá hasonló pasim 😅 mindig sötét hajú, sötét szemű, általában tetovált, jó kiállású, pasijaim voltak.

Külsőre fontos hogy magas legyen és "erős" jó kiállású. Szeretem ha egy pasi igényesen és sportosan öltözik. A márkás cuccok nem érdekelnek.

Ne legyen igénytelen, tapadós, depresszív jellem.

Társasági, optimista, realista, jó humorú nőnek tartom magam, ezt várom egy pasitól is.

Minden ami kB ennek az ellenkezője nekem nem jön be.

2022. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bizonyos ideál a fejemben, de olyan nagyon makacsul én se ragaszkodok hozzá.


Lehetőleg legyen nálam alacsonyabb (én vagyok 168 cm). Hosszú, barna haj, kreol bőr, átlagos, vagy esetleg kissé dundi testalkat. Szemszín, meg ilyen apróságok nem tudnak érdekelni :D


A belsőt illetően szeretem, ha egy lány:


- kicsit gondoskodó, anyáskodó típus


- életvidám, közvetlen kisugárzású, sok mosolygással és nevetéssel


- nem egy mindig otthonülő típus, hanem lehet vele közösségi eseményekre járni


- hozzám hasonlóan rockzene-párti



A túlzott sminkelés engem mindig is taszított, pláne az átlag hétköznapokon érzem feleslegesnek. Ami pedig az öltözködést illeti, én alapjáraton sokkal jobban szeretem, ha egy lány kicsit lazább, uniszexebb, már-már fiúsabb stílusú. Bejönnek például az oversized méretű pólók, kapucnis pulcsik (különösen a fehér hoodiek), a kockás ingek, vagy épp a fekete, uniszex fazonú zenekaros pólók. Tudom, hogy sok más férfit az ilyen stílusú öltözködés pont, hogy taszítja, de nem tehetek róla, ilyen az ízlésem :D Számomra sokkal természetesebbek ilyen szerelésekben a lányok.


Forró nyári napokon nyilván jöhet a lengébb öltözködés is, nem azt mondom, hogy az ilyen ruhák nem tudnak bennem semmilyen vonzalmat ébreszteni. Szeretem például a forrónadrágokat, a klasszikus, fehér atlétatrikókat vagy a testhez simuló nyári egyberuhákat is. Bár azokból már sokszor válogatós vagyok 😀


28/F

2022. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre max annyi, hogy legyen magasabb. Mindenféle alkat, szemszín, hajamszín, frizura tetszett már, ez nálam ilyen vagy igen vagy nem dolog inkább.


Belsőre az okosakat szeretem, akikkel jókat lehet beszélgetni, terveket szőni, ötletelni, találékonyak és talpraesettek, van saját véleményük, amit nem változtatnak meg csak azért, hogy hasonlítson az enyémre. 😂


Ami abszolút visszataszító és undorító számomra, az az igénytelenség, az ostobaság, ha valaki folyamatosan szorong és otthon kuporog, a hűtlenség és az, amikor minden a szex és a külső körül forog és ezért hajlandóak lennének bármit beáldozni és rajtam is átgázolni.

2022. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira komoly elvárásaim nincsenek, egyszerűen csak legyen a lány igényes magára, ez már eleve azt jelenti, hogy sportol, egészségesen él, érdekli sokminden, szeret új dolgokat megismerni és ennyi. Legyen nálam alacsonyabb vagy egymagas velem.
2022. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Külsőre (ez mind csak egyfajta ideál, nem kell ezeknek mindenben megfelelni): magasabb nálam, sötét haja, szép, kifejező szemei, karakteres arca van. Sportos, nem vékony, nem nyüzüge, nincs elhízva, de nincs is kigyúrva, csak fitt (nem rajongok a szálkás kockahasért, ez nem elvárás egyáltalán).


Belső: határozott, magabiztos, humoros, intelligens, vannak (legalább rövidtávú) céljai, elvei. Kedves, ok nélkül nem féltékenykedő, mindig meghallgat és nem olyan sablontémákról beszélgetünk mindennap, mint az időjárás, el lehet vele kalandozni egészen messzire ilyen téren. Szeret sportolni, szereti a természetet és szeret kirándulni/bringázni/futni/valamit, ami mozgásról szól és közösen lehet csinálni. Nagy előny, ha érdeklődik a művészetek iránt, esetleg kéozőművészetek iránt, netán szeret (vagy tud is) rajzolni/festeni... vagy valamilyen szinten értékelni tudja az ilyesmit. Szeresse az állatokat (nem feltétlenül mindet, de azért ne utálja őket) :)!

2022. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gödri Bulcsúhoz hasonló férfiak.😄
2022. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!