Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak egymást úgy sosem...

Férfiak egymást úgy sosem támogatják mint nők egymást?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy barátnői körben valaki rossz helyzetbe kerülne mondjuk annyira hogy hajléktalanság fenyegetné akkor nők kisegítik egymást érzelmileg, anyagilag, de férfiakra ez mennyire jellemző?

2022. jan. 21. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanúgy. Sőt.
2022. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Furcsa ezt olvasni, hogy engem nőként a nők eddig csak kibeszélni, kigúnyolni, megalázni és cserbenhagyni tudtak meg pofákat vágni, mikor kicsit megnyíltam. Kivéve anyámat...


Ezzel szemben a férfiak folyamatosan mellettem álltak, olyanok voltunk unokabátyáimmal, évfolyamtársaimmal is, mint egy büszke falka, aki nem túl érzelgős, de a másik mellé áll, amint szüksége van rá és ugyanazt mutatja a háta mögött is, amit szemtől szemben.


Szerintem a férfiak barátsága őszintébb. Lehet, hogy nem babusgatják egymást szép szavakkal, de fel is merik vállalni azt, hogy hányadán állnak a másikkal vagy mi a véleményük az illető dolgairól.

2022. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát úgy sose, annál jobban. Nőktől folyamatosan azt hallom, hogy marják egymást, nekem legjobb barátom szakítás után fizetett egy utat magához az usa-ba, hogy személyesen tudjon támogatni.
2022. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez is inkább emberfüggő, mint nemfüggő! Nem lehet egyöntetűen egyik nemre se kijelenteni, hogy ők ilyenek, vagy olyanok egy adott helyzetben.
2022. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Én azt vettem észre hogy nem annyira mélyek a férfi barátságok mint a nőiek, viszont sokkal tartósabbak.
2022. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem férfiak támogatóbbak egymás között, csak sokkal apróbbak a jelzések és más amihez a nők hozzászoktak. Azt látom hogy sokszor női barátságoknál sok a mutogatás a Go queen kultúra mint a tényleges segítség, míg a másik oldalon ha nem ért veled egyet a másik akkor meg fogja neked mondani filterek nélkül. Ha összeveszel a haveroddal akkor kb másnap már kibékülve mentek tovább a dolgotokra.
2022. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
A ferfiak tamogatobbak, a nok kevesbe en szerintem
2022. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Nőként nőkkel nekem nincs jó tapasztalatom, a férfiaknál nagyobb összetartást és őszinteséget látok.
2022. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez is pl. abszolút személyiségfüggő, nem nemfüggő...
2022. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5%

A férfiak fizikai erőszakkal oldják meg általában,vannak esetleg akik szóban elintézik.(Mert már az is elég néha,ez nem csak fizikum,önbizalom kérdés is,vannak akiknek akkor is megmarad az önbizalma,ha nem olyan magasak/szélesek.)

A nők is emberek,nekik is "kell" valami eszköz az agresszió kifejezésére.

Ez marad a kiabálás,a frappáns kommentek,becenevek adása(kis hercegnő,vagy bármi).

Egyébként a nők ellenségként tekintenek sokszor másra.

1 férfi miatt például,nehogy elkobozza előle a másik.

Szimplán csak mert nem bírják egymást?Néha tényleg ilyen egyszerű.

Férfiból kevesebb is van sok okból kifolyólag.

A többi akkor kap szeretetet,ha tud,mert 1 férfi épp szabad azokból,akik közül választani akar.

A többi kuka.

Tehát 1000 van,csak 30 számít jónak.

De 1000 sincs,mert ők többen vannak.(Sok országban)

A többi "köztulajdon,néha bérelhető,néha nem bérelhető,csak úgy mert miért ne..

2022. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!