Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örültetek volna egy ilyen bóknak?

Örültetek volna egy ilyen bóknak?

Figyelt kérdés

Megdicsért a napokban egy pasi, hogy nő létemre milyen profin parkolok. Futár vagyok, naponta rengetegszer parkolok. Nem tudtam mit mondjak rá. (Amúgy fáradtan már nem parkolok olyan szépen, de ha komolyabb gondot okozna, nem dolgoznék futárként Budapesten.)

Nők, ti erre mit reagáltatok volna? Tényleg nagy dolog ez nőként? Sok női futár van már, a többségük jól vezet.


2022. jan. 21. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
szerintem sértődj meg.
2022. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, egyáltalán nem nemfüggő a vezetés és parkolás képessége. Csak sokan szeretik ezt terjeszteni.
2022. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Örülnék, akárki is mondaná. Nincs benne semmi rossz.
2022. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hanna S ***** válasza:
36%
Én is úgy mint 3.
2022. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én annyira örülnék, hogy feltennék róla egy kérdést gyakorin...
2022. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Én örülnék neki, igaz nem vagyok nő, de ha nőként ilyen bókot kapnék, nem sértődnék meg ezen semmiképp.

Pl: Ha én férfiként jól tudok főzni (amúgy nem), és megdícsérnek hogy "Férfi létedre egész jól főzöl" akkor sem sértődnék meg. Tény hogy nem csak a nők tudnak jól főzni, mint ahogy az is hogy nem csak a férfiak tudnak jól vezetni. Az is igaz, hogy a vezetés nem egy férfias dolog és a főzés sem egy nőies dolog. Ha nem "rosszból" mondta, akkor csak örülj a dícséretnek és tekints el ezektől.

2022. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nő létemre milyen profin parkolok - ez pusztán ostoba sztereotípián alapuló csodálkozás.
2022. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!