Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó érzés számodra, ha...

Miért jó érzés számodra, ha odaírod egy kérdés alá, hogy kamu?

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdésnél látom, főleg családi kapcsolatoknál, hogy valaki odaböfögi, hogy kamu. Komolyan, nem értem. Mivel van az ilyen előrébb? Ennél már csak az a jobb, amikor törlik a "választ", ami csak abból áll, hogy kamu, tehát nem is válasz a kérdésre, aztán a delikvens visszamegy a kérdés alá pattogni. Ennek mi a bánat értelme van?
2022. jan. 21. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a leleplezett tényleges kamukérdezők bosszúja, hogy mindenhova odaírkálják, a normális kérdések alá is, ezzel próbálva elmosni a különbséget.
2022. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha kiírom gyakorira, hogy második cerkám nőtt, nem azt fogod rá írni, hogy kamu?
2022. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt, hogy lássa a kérdező, hogy nem mindenki veszi be a kamuját, ne nézze hülyének a gyakorizókat. Másrészt, hogy a többiek ne vesződjenek feleslegesen a válaszolgatással, vagy ne bosszankodjanak egy kitalált sztori miatt.
2022. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de engem is idegesít, illetve volt, hogy nekem is ezt irkálták egy kérdésem alá, ahol konkrétan egy olyan dologról írtam, ami megtörtént velem...

A másik "kedvencem", amikor annyit írnak egy kérdéshez, hogy "vótmá". Nem mindenki lóg 0-24-ben ezen az oldalon, szóval elég irritáló, amikor engem is érdekelne mások véleménye az adott szituációról, amit a kérdező felvázolt, erre vélemények helyett csak ilyen kommenteket olvasok, hogy "VÓTMÁ", "te biztos ugyanaz a kérdező vagy, aki kiírt egy ehhez nagyon kicsit hasonló szituációról egy kérdést 3 hónappal ezelőtt!!!4_!!, nem unod még???"

2022. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Az esetek 90%-ban azért írják oda, hogy kamu mert kamu.


Én úgy vagyok vele, hogy nem látom értelmét a kamu kérdéseknek, pont ezért jelzem a többiek számára is, hogy tök feleslegesen ölik bele az idejüket és energiájukat, mert a kérdező direkt csak provikációként írja ki a kérdést.


Mondjuk nekem inkább az a fura, aki élvezettel veszi ha hülyére veszik.

2022. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát de a mások ne vesződjenek vele célra elég a kérdést jelenteni is... :'D

Ha tényleg bajis, akkor törlik úgyis...

2022. jan. 21. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogják törölni, hiszen ezek a kérdések és kamu felhasználók pörgetik az oldalt. Innentől annyit tud tenni az ember, hogy jelzi másoknak a tényt.
2022. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Azért jó hogy 4 perccel később pont ide is kiírta valaki miután a linkelt kérdés megjelent :D

2022. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy általában nem egy profilról szórják, hoghy ne lehessen látni a kérdéseik közt ugyanazt, ennyi az egész. Moderátorok látják.
2022. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
9. Mit látnak?
2022. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!