Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján lövöd be hogy ki...

Mi alapján lövöd be hogy ki hány éves lehet?

Figyelt kérdés
főleg lányok esetén, manapság sok lány kinéz 14 évesen 20-nak, meg ennek a fordítottja is igaz… már nem tudom hogyan határoljak be valakit
2022. jan. 22. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nőknél a KÉZ és a TÉRD nagyon árulkodó.
2022. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ranezesbol, viselkedesbol.. Ha meg szoba elegyedunk megkerdezem. Nekem igazabol mind1 h 18 vagy 30 ha csajozasrol van szo
2022. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet beloni. Ha valaki nincs sminkelve, akkor sem egyszerre ernek, oregszenek. Tok eltero.
2022. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, hogy az első válaszoló miért van lepontozva. Valóban a kézről és térdről jobban meg lehet állapítani még akkor is, ha valaki sovány/telt alkat, vagy agyon sminkeli magát.

Múltkor pont volt itt egy tippelős kérdés egy ember koráról, ott is csak ezek segítettek.

2022. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kez meg oke bar sztem par ev kulonbseg azon se latszik, meg inkabb a genetikan mulik, de h a terd h jon ide 😀 ha idosebb a no tobbet terdelt v mi?
2022. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.-re.


Úgy, hogy a térd, akármilyen jó a genetika, és akármilyen sportos a nő, megereszkedik.

És ezt egy anatómiával foglalkozó személy fokozottan kiszúrja, de egy idő után az avatatlan szem is.

2022. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jo de abbol se derul ki h 16 vagy 25 pl. Az mar lehet, h 16hoz vagy 40hez van kozelebb de az am is 😀 Meg hat sokszor nincs kint a terduk es erdekes is lenne vizsgalgatni a melettem ulo terdet h ez mar nagykoru vajon xd
2022. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.-re.


Mert manapság miből derül ki, hogy 16 vagy 20?


Meg nekem nem is számít. Ha 14+ jöhet.

2022. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat ezaz.. csak azt irtam h kezbol meg terdbol se derul ez ki.
2022. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
A fiatal lányoknál inkább a beszédjük és a viselkedésük árulkodik, sok idősebbnek néz ki, mint én 31 évesen, nagy darabok, nagy mellűek, sok smink, műköröm stb.
2022. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!