Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ az, hogy kire...

Mitől függ az, hogy kire hogyan hat az alkohol?

Figyelt kérdés

Van aki ittasan is normál módon tud gondolkozni és viselkedni, van aki agresszív kötekedő, van aki depressziós lesz részegen, van aki meg szimplán hülye.

Mitől függ, hogy kire hogyan hat?



2022. jan. 24. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Van az a mondás hogy részegen látszik meg az ember valódi énje. Aki egy agresszív tuskó részegen az alapjáraton az, csak józanul a társadalmi elvárás miatt vissza fogja magát, amennyire tudja.
2022. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Az alkohol oldja a gátlásokat, emiatt is mondják, hogy a részeg ember őszinte. Aki agresszív részegen az valójában is az, csak visszafogja magát, mert tud reálisan gondolkozni (jobb esetben), ha nem iszik. Aki depressziós annak valójában is depresszív gondolatai vannak, csak mikor van ítélőképessége akkor nem mondja ki. Aki pl.ribiskedik az olyan józanon is, csak visszafogja magát.
2022. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elalszom az alkoholtól, csak a társadalmi elvárások miatt nem alszom a munkahelyen. :-D
2022. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Én józanul depresszív vagyok, az alkoholtól meg jókedvű és vidámabb. Egyáltalán nem ilyen egyszerű a képlet, mint amit itt írnak, hogy az alkohol az csak úgy a valódi önmagadat hozza ki jobban. Ennél sokkal összetettebb a dolog.
2022. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!