Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne lehetőségetek megnézn...

Ha lenne lehetőségetek megnézni, hogy munkatársak mit írnak rólad egymásnak, megtennnétek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazából elképesztő mód nem érdekel más mit mond rólam...
2022. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha van dolgom vele, majd szólnak szemtől szemben. Aztán lehet susmusolni meg fintorogni, mintha az óvodában lennénk, az már nem az én szégyenem. Akit a megoldás érdekel, az bármikor meg tudja velem beszélni a problémáit. Ha nem teszi, azt úgy veszem, hogy nincsenek és leszarom, ha egymás között földhözverik magukat a saját kommunikációs fogyatékuk miatt.
2022. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem izgat hogy mi a véleményük rólam, ők a kollégáim.
2022. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnék a lehetőséggel. Egyszer egy tanfolyamon belül volt ilyen lehetőség, kaptam sok pozitív visszacsatolást is, de olyat is, ami meglepő volt számomra. “Csendes gyilkos.” Akkor a nevetés fogott el, de munkahelyen belül azért, eltérő vélemények érkezhetnek írásban.
2022. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem érdekel. És nem is ezért járok dolgozni. Eleve tudom, hogy a csoportomban közutált személy vagyok és csak azért nem rúgnak ki, mert a legsz.rabb munkákat a nyakamba tolják. Zavarja a főnököm szemét, hogy éppen mindenki nyalja egymás seggét, csak én nem. Kristály tisztán tudom, hogy a bérem ez végett jóval alacsonyabb ugyanazért a munkáért, így én ebből rövidesen kilépek most vagyok félúton máshova, csak fel kell vegyenek. Utána meg ez a sok kis seggnyaló magára marad a feladatokat meg majd megoldják úgy, ahogy. Van egy okos mondás. Ez csak egy munkahely. Előtted is ment, utánad is menni fog és a kutya nem fog rád emlékezni...
2022. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Magasról sz4rok a véleményükre.
2022. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Asszem én is inkább efelé hajlok. Biztos vagyok benne, hogy megy rólam a pletyka. Azt érzi az ember. De inkább hagyom...
2022. jan. 25. 09:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, én vagyok a kivétel, de ha véletlenül elém kerülne egy ilyen iromány, én bizony megnézném. Bár így is sejtem, mi a véleményük, szóval nagy megrázkódtatást nem okozna, de a kíváncsiság megnézetné velem, már csak azért is, hogy jól gondolom-e.
2022. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha valakinek problémája van velem, vagy bármilyen mondani valója, akkor az mondja a szemembe.

Ne írogatással vagy ki beszéléssel a hátam mögött.

Undorítónak tartottam mindig is ezt a fajta hozzá állást.

2022. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha azt kérdeznéd, ha lenne ki/lehetőségem lehallgatni őket, hogy mit beszélnek rólam... minek?

Tegyük fel, hogy valami iszonyat sértőt mondanak, jól megsértődök (nem így van, csak elméleti játék), de nem reagálhatok, nem védhetem meg magam, továbbra is jópofiznom kell. Hiszen ha reagálok, megvédem magam, akkor lebukom, hogy hallgatóztam, kémkedtem...


Ha bajuk van, majd elmondják, arra lehet reagálni

2022. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!