Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy Avonos tanácsadó folyton...

Egy Avonos tanácsadó folyton hívogat és nem hagy békén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer rendeltem tőle, és azóta kb naponta hívogat hogy valahova beakar regisztálni hogy következő rendeléskor ajándékot kapjak meg stb. De én meg ügye kedves vagyok és mondom neki hogy jó jó. De ez amit csinál már túl megy egy határon. Hogy mondjam meg hogy köszönöm szépen, de nem érdekel?
2022. jan. 25. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz telefonba konfrontálódni vele, akkor letiltod a telefonba a telefonszámát.
2022. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólítsd fel(sic), hogy fejezze be a zaklatásod! Ha nem használ, írj az Avonnak hasonló tartalommal, udvariasan, de határozottan.

Én egy másik vállalatnak írtam, szó szerint, hogy "felszólítom önöket a zaklatásom befejezésére". Használt.

2022. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Javaslom, hogy tiltsd le. A hívás listában is le lehet tiltani, vagy ha akár messengeren, vagy akár más helyen ahol hívogat.


Vagy mond azt neki, hogy már megcsináltad egy ismerősöd segítségével.

2022. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 "Vagy mond azt neki, hogy már megcsináltad egy ismerősöd segítségével." Nem kell magyarázkodni. Egyrészt nem tartozol beszámolóval, másrészt, tovább próbálkozik.
2022. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mielőtt is zaklatással fenyegetőzésre biztatjátok a kérdezőt olvassátok már el mit írt. Mert az írása szerint ő még egyszer sem mondta neki hogy ez őt nem érdekli, köszöni, csak hitegeti. Az ügynök meg nyilván teper, szóval az első lépés az lenne hogy udvariasan megmondani hogy nem érdekel, nem tokostul berontva egyből zaklatást kiáltani. Ha azután sem áll le, akkor már nyilván lehet.
2022. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondd azt jó helyett, hogy köszönöm, nincs erre szükségem.

O zaklat, te meg áltatod

2022. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
#5 "amit csinál már túl megy egy határon" Nem tudom, milyen határon megy túl, de hogy mit engedhet meg VELEM szemben, azt ÉN döntöm el.
2022. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Függetlenül az avonos tanácsadó, népnyelven vigéc kérdésén: lépjünk végre túl azon, hogy az eladónak mindig igaza van, mert ő a vevő pénzéből él, és a vendéglátósnak mindig igaza van, mert ő a vendég pénzéből él!
2022. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem zaklatás! A zaklatás az lenne, ha megmondtad volna neki, hogy ne hívjon és ennek ellenére mégis hívogatna. Talán felnőtt emberként kellene viselkedni, és meg kellene neki mondani, hogy téged nem érdekelnek az ajánlatai a jövőben és ne keressen!
2022. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor szólj! Ha bólogató kutyakánt jó, józol, akkor ő sem tudja azt, hogy ez neked zavaró. Mondd el, hogy ne haragudj, ez téged már nem érdekel, zavaró, hogy ilyen gyakran keres. Ha ezek után sem hagy békén, belengetni azt, hogy feljelented a fogyasztóvédelemnél vagy a rendőrségnél, az ált. megteszi a hatását.
2022. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!