Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről a típusú...

Mit gondolsz erről a típusú nőről, és egy ilyen tipusú férjről? Szeretnél ilyen barátnőt magadnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hrUNVYsphMM


Véletlenül akadtam a vlog-ra, hihetetlen ahogy kicicomázta a lakást, minden rózsaszín, a videót úgy kezdi :

"Megérkezeeeett a karácsony csodája, a káááááhvézósarok bútoreleeem !!"



A férje én úgy tudtam egy értelmes, tanult ember (róla olvastam korábban).

Az összes konyhai fogót cserélik, "krómosabb arany" fogókra. Nyilván teljesen felesleges, nettó agyatlanság, díszlettel együtt.

Hogy mehet ebbe bele?


2022. jan. 25. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Azt gondolom, hogy egy rosszindulatú, buta, irigy, megkeseredett ember vagy.
2022. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Most mi a kérdés, azon kívül, hogy irigykedsz? Gondolj arra, hogy neked még ilyen sem jut.
2022. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha az ember csinosítgatja a saját kis otthonát? Párkapcsolatban ez úgy működik, hogy vagy nekem telik rá és a saját otthonomban azt csinálok, amit akarok, vagy megbeszéljük és ha a másikat nem zavarja, esetleg örül is neki, akkor ez lesz a közös terv.


Undorító lehet veled élni, a nyomorult paranoid agybajod miatt valószínűleg egy rém kellemetlen ember vagy.

2022. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy viccen kívül, ha az ember félreteszi a kérdező féle felszínes "hogy beszél már hááá minden rózsaszín" előítéleteit, akkor amúgy teljesen szimpatikus és normális ez a nő.


Nem csinál semmit, csak bemutatja a lakásukat, ami szerintem egy tök jó dolog, meg látszik, hogy szeretettel, örömmel csinálnak mindent benne és egy kis projekt az egész, aminek a vége egy otthon lesz.

2022. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem tök aranyos kis videó.


Lehet azért, mert én magam is lakás felújításban vagyok. Igaz még erősen félkész és alig várom, hogy meglegyen üresen a lakás, mert sokkal jobban szeretem berendezni, belakni.


De például amikor meglett a fürdőm, akkor volt, hogy csak úgy oda sétáltam megnézni, hogy milyen király már. Vagy volt, hogy csak úgy lezuhanyoztam mert jó érzés volt, hogy végre egy saját zuhanyzóm van és nem albérletekben ócska panel fürdőkben fürdök.

2022. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Uh hogy le lettem oltva!
2022. jan. 25. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit kell nézni?

Belepörgettem, mindig magát veszi a csaj...

Nyilván kicsit (nagyon) túltolta, giccses, de ennyi.

Vagy utálni kell, mert több a pénze?

2022. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, a te felvezetésednől azt gondoltam, hogy egy ilyen rikácsoló, nagyon-nagyon affektáló csillámpóni Barbi plázap...a lesz... kicsit eltúloztad, túltoltad - baromira nem úgy mondta a kávézósarkos részt, ahogy azt te sugalltad - undorító vagy. Egyszerűen csak egy csinos fiatal nő, aki lelkes, és nem egy ilyen szenvtelen, savanyú, begyöpösödött tapétavirág. Azzal meg nem értem, hogy mi a baj, hogy valaki tényleg apró kiegészítő elemekben szereti a rózsaszínt (most az csak azért ciki szín, mert csajos? elég hímsoviniszta szexista hozzáállás)... vagy az miért baj, ha valaki szereti a szépet és szereti kicsinosítani a lakását. Nekem nem a rózsaszín a stílusom, de én sem úgy voltam vele, amikor tavaly végre beköltöztem az első lakásomba, ahol én nem tudtam megtervezni a dizájnt, hogy "jó, akkor megvesszük az első sz...t, ami olcsó és nem esik szét, meg dekoráció az kell a f...omnak", hanem igenis fontos volt nekem, hogy színben, stílusban passzoljanak a dekorációk, és igen, még a tolltartómat is úgy választottam ki, hogy passzoljon... mert én szeretek stílusos, igényes, önazonos környezetben élni.
2022. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés miatt féltem megnyitni a videót, azt gondoltam valami igazi affektálós barbivilágot fogok látni. De nagyon pozitívan csalódtam. Szuper jó a dekor a lakásban, és a lánnyal sincs semmi baj. Összeszedetten, értelmesen beszél, manapság ez is nagy szó. Jaaaa, há hogy pénze van és ezért már utálni kellene? Hát, erre ráb*sztál, kérdező. Ha sok pénzem lenne, én más típusú lakásban élnék, de ettől függetlenül semmi baj nincs ezzel. Te meg edd a citromot és irigykedj tovább.
2022. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Sajnos vannak azok a csóró prolik akik erényként élik meg a szegénységüket.


És mindenki ellenség számukra akinek nem csak a lomtalanításkor felhozott fotelágy meg az egy villa egy kanál minimumból áll a lakás bútorzata. Bármiféle "dekoráció" számukra csak kidobott pénz.

2022. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!