Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátom szeme részleges...

Barátom szeme részleges heterokróm?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 26. 02:07
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem heterokrómia. Nem éri sok por a szemét? Bár nem ez a szakterületem, de fél keresnék egy szemész szakorvost, ugyanis létezik egy kúszóhártya nevű betegség, ami a kép alapján (bár megint hangsúlyozom, hogy nem értek ehhez, csak érintőlegesen) elképzelhető. Jobb egy megnyugtató negatív diagnózis, mint a későbbiekben műtét a szaruhártya átlátszatlansága miatt, ha már eléri az éleslátást.
2022. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem a vaku miatt lehet ilyen. Mellékelek még egy képet (vaku nélkül).

[link]

2022. jan. 26. 03:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet ez sem a legjobb, kénytelen voltam a selfie-jét kinagyítani a szemére fókuszáltan.
2022. jan. 26. 03:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ezek itt árnyalat változások amik többnyire fényre jobban előjönnek és jobban láthatóak. Nálam pl a lakásban szinte fekete szemem van, a napon meg sötét barna.
2022. jan. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A heterokrómia fotózgatás nélkül is könnyen megállapítható. Ha a párodnak az lenne nem fotózgatnád.

Olyan valóban van, hogy a szem keveredik mással vagy "szinváltós", de ez időszakos. Pl. A kék szeműek ha fáradtak fakó/szürke szemük is lehet.

Én ha boldog vagyok hiába barna a szemem átvált zöldes barnába.

2022. jan. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, nem az. Anyu szimplàn zöldszemű, apu meg barna, vagy fordítva és/vagy recesszív gének szintjén.


Szimpla keveredés.

2022. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima barna szem. Keress rá neten a heterokrómia szóra, ha mondjuk kék vagy legalább zöld/szürke foltok lennének benne, akkor az lenne, de én semmi ilyet nem látok.
2022. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2022. jan. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!