Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatott meg az...

Hogyan változhatott meg az eredmény ennyire ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig ahányszor csak kitöltöttem, INFJ-T voltam, de most kíváncsiságból ismét megcsináltam a tesztet és ENFP jött ki. Ez hogy lehet ?

Az utóbbi másfél évben elég sok trauma ert, szakítás, haláleset…ezek esetleg kozrejatszhatnak benne ?


2022. jan. 26. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Én ahányszor kitöltöm, mindig más jön ki. Szerintem nem lehet 16 csoportra egyértelműen szétosztani az embereket. Azt se tudom, hogy introveltált vagyok-e.


Amúgy ez csak két betű változás. Igen, közrejátszhat.

2022. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Baromság az egész szerintem. Ahogy minden ilyesféle beskatulyázás (pl. horoszkóp)
2022. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

A pillanatnyi hangulatod is simán befolyásolhat egy ilyen tesztet. Mivel könnyen lehet hogy egész más a válaszod ugyanarra a kérdésre, amikor épp nyugodt és kipihent vagy, vagy mondjuk amikor 5 perce idegelt ki az idióta kollegád.

Már csak ezért sem szabad készpénznek venni ezeket a teszteket.

2022. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hol kell kitölteni?
2022. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írd be, hogy 16 személyiségtípus teszt és kiadja (MBTI egyébként).


Csak utána néztem és olvastam, hogy alapvetően ennek nem szabad változnia az évek elorehaladasaval sem, mert úgy lett kidolgozva, hogy a születéskor örökölt és anyaméhben kialakult tulajdonságokat foglalja össze, ennek meg nem kellene változnia.

2022. jan. 26. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Köszönöm szépen, nagyon érdekes volt. Egyébként INFJ lettem.
2022. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!