Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg rosszul...

Szerintetek tényleg rosszul viselkedtem?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk nem rég volt Szilveszter, én pedig meghívtam magamhoz a baráti társaságot. Azt tudni kell hogy én egy kertes házban élek és olyan 11 óra körül kint ülők a barátaimmal, beszélgetünk, eszünk-iszunk. Szóval amit Szilveszterkor szokás csinálni. Egyszer csak hallom, hogy valaki petárdázik és az a valaki egyre közelebb jön. Mikor már szinte a kapum előtt volt, láttam hogy az egy gyerek az anyjával és a kb 8-10 éves gyereke hajigálja a petárdát. Hát mondom fantasztikus, a gyereknek már csak petárda kell a kezébe. Egy pillanatra elfordulok és egyszer csak hallom, hogy az én kertemen belül robban a petárda, szinte a kutyám orra előtt. A gyerek meg röhög hogy milyen jó móka és megint belök egyet, az anyja pedig jól szórakozik. Oda mentem a kapuhoz és tény hogy elég dühösen, de rá szóltam az anyjára hogy mégis mit képzel, miért engedi ennek a nyomi kis kölyöknek hogy ilyet csináljon. Na azt amit kaptam... nem is akarom leírni az egészet, de a végén már azzal fenyegetőzött, hogy rám hívja a rendőrséget, mert én bántom az ő gyerekét. Végül lenyugodott és tovább ment, majdnem utána mentem, hogy jól felpofozzam őt is és a gyerekét is, de végül lenyugtattak a barátaim. Szerintetek rosszul kezeltem a helyzetet?

2022. jan. 26. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
igen
2022. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek csinál az ilyen gyereket? Mi az, hogy ő hívja a rendőrséget? Te meg hívd rá a gyámügyet, hogy a kedves anyuka életveszélynek teszi ki a drága kis kölykét. :)
2022. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért van olyan érzésem, hogy C típusú állampolgárok voltak?
2022. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul kezelted a helyzetet, mert rögtön rájuk kellett volna engedni a kutyát.
2022. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívni akarja a rendőrt? Hát, csak tessék - mondtam volna. Utálom az ilyet, mikor random udvarokra feldobálják. Nálunk is volt, épp kint pisilt a kutyánk, és ahogy felrobbant mellette annyira megijedt hogy hiába hívtuk, szaladt a kert felé ahol nem volt túl jó a kerítés (benti kutya ugyanis) és hát kiszökött. 4 nap múlva lett meg. Szóval én totál megértelek, kérdező. Elvégre mi jogon dobálnak be ilyeneket idegen udvarokba? Nem csak hangos de veszélyes is.
2022. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlen rossz tapasztalatod volt kérdező! Teljesen megértelek, hogy még mindig zaklatott vagy!


Ahogy olvastam a tanácsok között: a gyámügyre utólag is fáradj be szépen és mondd el, hogy mit tapasztaltál és legközelebb hogyan viszonyulj a hasonló esetekhez!


Sajnos nagyon sok rossz dolog váratlanul előfordulhat, amint a leírt példa is mutatja...

2022. jan. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még nem is azért vagyok dühös annyira, mert a kutyámat veszélybe sodorta ez az anyuka. Hanem, hogy petárdát add a kezébe (ami meg 1 sorban veszélyes), mert a 8-10 éves gyereknek jogában áll robbantgatni. Most így szívesen megkérdezném a nagyszüleimet, akik túl élték a második világháborút, hogy milyen jó móka lenne egy kicsit robbantgatni.
2022. jan. 27. 08:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megkaptam már, hogy érzéketlen vagyok amiért nem tudom sajnálni amikor egy ilyen véglénynek felrobban a petárda a kezében, de leszarom, szerintem az összes megérdemli. Szerintem még így is visszafogtad magad, olvasni is dühítő volt, képzelem milyen lehetett átélni.
2022. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselkedtél rosszul.
2022. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 vyrob ***** válasza:
100%
Én megkaptam már, hogy érzéketlen vagyok amiért nem tudom sajnálni amikor egy ilyen véglénynek felrobban a petárda a kezében, de leszarom, szerintem az összes megérdemli ? Bár Nem szeretem az általánosítást mivel én is petárdázom de részben egyet értek , sose dobtam ember állat elé petárdát és a társaim sem és nem tettem kárt semmiben sem persze ja az ilyen petárdázónak én is kívánok egy kiadós verést vagy robbanjon fől a kezébe A kérdező meg jogosan volt dühös én a gyereknek vissza vágtam volna kapásból egy nagyobb giga petárdát úgy szarta volna össze magát az anyjával együtt hogy öröm lett volna nézni :) Az ilyen degeneráltak miatt vagyunk mi is lenézve a normálisak (mondjuk én tudom is használni a petárdát ez a különbség
2022. jan. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!