Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekkorotokba mi volt az...

Gyerekkorotokba mi volt az állom szakmátok? És végül mik lettetek? Mennyire vagytok büszkék erre a teljesítményre?

Figyelt kérdés
Hány évesen találtad meg mivel akarsz foglalkozni?

2022. febr. 1. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Állatorvos vagy ügyvéd

Végül jogász szakra mentem, de kitörölhetem a diplomával.. Vagyonőr lettem.

2022. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

anno óvóbácsi akartam lenni, mert vagy gyerekekkel, vagy állatokkal akartam foglalkozni, végül szoftverfejlesztő lettem


hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom, vannak komolyabb terveim és végül mind állatokkal, mind emberekkel fogok foglalkozni


szerintem elég jól állok

2022. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekkoromban meg voltam győződve, hogy Nobel-díjas tudós leszek, mivel nagyon érdekelt a fizika, csillagászat, ilyenek, és ha elég erősen gondolkozom rajta, akkor majd felfedezek dolgokat.


Végül fogorvos lettem. Az iskolai osztályomban a jobban tanulók közé tartoztam, de nem vagyok kiemelkedő intelligenciájú zseni. Szerintem a képességeimhez képest reális az, amit csinálok.

2022. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Sírásó akartam lenni, mert annak mindig van munkaja.

Nem, kesobb nem lettem sírásó.

2022. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Újságíró akartam lenni.

Ha úgy vesszük, az lettem, mert egy női magazinnál dolgozom, de be kellett látnom, hogy ez nem újságírás. Az ennél sokkal több lenne. Nekem a fogalmazási készségem jó (ezt is kevesen mondhatják el magukról), de nem vagyok elég éles eszű, kitartó, talpraesett és gátlástalan ahhoz, hogy igazi újságíró lehessek.

Elfogadtam, már nem zavar. A munkámmal elvagyok, tulajdonképpen szeretem is, de nem dicsekszem vele, csak a legközelebbi ismerőseim tudják, mivel foglalkozom. Ennek az az oka, hogy régebben ha elmondtam, hol dolgozom, tízből kilenc ember indokolatlanul elkezdett lelkesedni, hogy ez mennyire iszonyúan szuper (ami nekem elég kellemetlen, mert nem az), és sajnos olyan is előfordult többször, hogy arra kértek "tegyem be" őket is a laphoz, mert ha nekem megy, nyilván nekik is fog. Nem szeretek ilyen helyzetekbe kerülni, inkább nem írom ki magamra.

2022. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekként vadászpilóta akartam lenni, majd állatorvos. Aztán kiderült, hogy a kémia és én nem vagyunk barátok. Viszont kölyökkorom óta éltem haltam a lovakért, lett egy mérnöki diplomám, aztán felnőttként megcsináltam a lovasedzőit és végül is számomra "álom munkám" van, mert utóbbiban tevékenykedek.
2022. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én atomenergetikai mérnök, majd atomfizikus akartam lenni.


El is kezdtem egy fizika bsc-t, de utáltam, utána átmentem energetikai mérnöknek.

Majd olyan 20 éves koromra felnyílt a szemem, hogy bár nagyon érdekelnek továbbra is az atomreaktorok, azzal az iparban hamar megrekedek.

Így épületenergetikai mérnök lettem, majd okleveles épületgépész...


Még fiatal vagyok, de a pénz döntött nálam. Majd kiderül jól döntöttem-e...

2022. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Hipnoterapeuta akartam lenni az oviban, később az isiben kvantumfizikus. Végül hentes lettem.
2022. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Exogeológos szerettem volna lenni, de sajnos az űrkutatás nem fejlődött olyan gyorsan, mint ahogy az életem pereg, így maradt a gyári meló.
2022. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Ki az a gyökér, aki egy ilyen kérdés alatt lefelé pontoz, és miért teszi?
2022. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!