Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy se anyám,...

Miért van az, hogy se anyám, se hugom nem bírnak végignézni normálisan egy filmet?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért van ez. Megy a film, eltelik pár perc, már hallom hogy motoszkálnak, vagy a konyhába járnak ki vagy a telefonjukat nyomják. Ha csörög akkor persze azonnal fel kell venni és hangosan beszélni. A filmre képtelenek egy huzamban figyelni, aztán jönnek a kérdések, hogy hol tart a történet. Az csak hab a tortán, hogy különös tehetséggel tudnak pont akkor megszólalni, amikor valami fontos hangzik el...

Másnak is ilyenek a rokonai, vagy ez ilyen alap női tulajdonság?



2022. febr. 8. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

A nőknek ez van a génjeikban...

illetve valahol valamijük mindig viszket nekik...

2022. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Biztos szr, érdektelen számukra a film. Talán, ha az ő ízlésüknek megfelelő menne, biztos, hogy ilyen nem történne.
2022. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Az van, hogy nem érdekli őket igazán, csak olyan ha nincs ló, a szamár is jó alapon nézik. Nem is csodálom, amilyen hulladék filmek vannak mostanában...
2022. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden film alatt ezt csinálják, akkor is, ha ők választanak. Jó esetben csak a közepétől kezdik a fészkelődést, de végignézni soha nem tudnak semmit...
2022. febr. 8. 21:53
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Valami egyszerűbb filmet tegyél be amit ők is megértenek.
2022. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
🤣 Ez totálisan igaz az én tesóimra és szüleimre is
2022. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Én saját magamon vettem észre, hogy egyszerűen nem kötnek le mostanában a filmek, még akkor sem, ha amúgy érdekel. Elkezdek mást csinálni, pakolászni, tenni-venni, den me tudok 1,5-2 órát végig ülni csak úgy.
2022. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7: te vagy az Dóri?
2022. febr. 8. 22:30
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem tudom ki, #7 voltam.
2022. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Úgy általában nem érdeklik a filmek, túl hosszúak lassuak, nincs türelműk 1.5-2 orát ülni, figyelni. Ez szokás, szocializácio kérdése is. Ha valaki azt szokta meg, hogy 20 percenként 20 perc reklám, megszakítás van, a műsorban, az pláne nem birja. Nem egy konkrét filmmel van baj, hanem általában a filmmel, mint formátummmal, szorakozási móddal.

A faszbukos világban, ahol 10 másodpercenként történik valami, már megváltozott az emberek szorakozási igénye.

2022. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!