Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem látom semmi értelmét az...

Nem látom semmi értelmét az életemnek, de véget vetni sem akarok neki, csak szimplán nincs motivációm semmihez,mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Semmi nem hoz lázba, motiválatlan vagyok, az egész életemnek semmi értelmét nem látom, de legalább nincsenek öngyilkos gondolataim, mondjuk lehet, ennek az az oka, hogy annyira nem izgat semmi, hogy igazából az is mindegy élek vagy halok.

Elkezdtem egy csoportterápiát, meg jelentkeztem egy külön pszichiáterhez is, de nagyon csodát tőlük sem várok, mert úgysem rajtuk múlik elsősorban,hogy tudnak e segíteni ,hanem rajtam. Nem bánnám, ha lenne valami életcélom, vagy lenne valaki, aki miatt azt érezném, hogy érdemes élni. Jelenleg szürke hétköznapok,sok munka home office-ban, néha egy-egy baráttal vagy családtaggal megiszunk valamit vagy elutazunk valahova, de ezek se hoznak lázba különösebben.


2022. febr. 12. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Sportolj pl, ismerkedj, amire vágytál korábban pl megtanulni egy táncot, vagy bármi lépd meg. Szexelj nyilvánosan, bármi.
2022. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az segített nagyon sokat, hogy állandóan ki kellett mozdulnom a komfortzónámból. Tudom, hogy nagyon klisé egy válasz, pedig tényleg így volt. Ezzel pedig a mindennapokból is sikerült egyúttal kimozdulni, bár azért idő és kitartás is kellett hozzá. Egy idő után pedig azt vettem észre, hogy kezd visszatérni minden a régi kerékvágásba; pl. elkezdtem dolgokat várni, kitűztem kisebb-nagyobb célokat.
2022. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!