Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ongyilkosok akik megprobalt...

Az ongyilkosok akik megprobaltak de "nem sikerult" az konkretan hogy nez ki?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom hogy valakik ongyilkosak probaltak lenni de nem sikerult.


En ezt valahogy nem hiszem el, ha valaki tenyelg meg akar halni akkor olyan modszert valaszt ami nem sikerul. Pl bevesznek 5 mg xanaxot vagy egy pohar feheritot isznak meg ilyenek. Persze aki tenyleg bevallalta a kemeny dolgot hogy leugrik a 10. emeletrol es nem hal bele a serulesebe az mas.


Szerintem akiknek nem jon ossze a dolog azok valahol tudjak hogy ez nem lesz eleg, de figyelem felhivasra jo.


Vagy nemtom, nincs bennuk eleg motivacio?


Nem minositeni akarom oket, csak ezt sosem ertettem.


Ha en megolnem magam en tudom hogy hogyan mennek biztosra.


2022. febr. 15. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen próbálkozások nagy részénél azért ugy csinálják h még menthetőek legyenek. Aki igazán végzett az életben az nem szól senkinek, nem hagy opciót túlélni és senki nem is sejtette h mire készül.
2022. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Sok lehetőség elképzelhető. Leugrott valahonnan, de nem halt meg, "csak" egy csomó csontja eltört és esetleg nyomorék lett egy életre. Bevett mérget, de még épp időben megtalálták és kimosták a gyomrát. Nem is írok többet, mert senkinek nem akarok tippeket adni.

De abban igazad van, hogy a sikertelen kísérletek egy része csak figyelemfelhívás. (Aztán persze van, amikor ez mégis "túl jól" sikerül, mint pl Daróczi Dávidra ha emlékszik még valaki.)

2022. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Tulajdonképpen mi a kérdés? Hogy meglegyen a következő szint?
2022. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugrottam és letört a faág.

vagy 20 percig ültem ott a faág rajtam, hogy mi a fax legyen.

Először még neki is indultam másik fát keresni.

Aztán meguntam, hazamentem és a sárgaföldi ittam magam.

majd masszív 5 év olyan alkoholfogyasztás jött, hogy minden nap szinte totál KO.

2022. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy rokonom először az ereit vágta fel. Már rosszul volt a fürdőben, mikor a férje rátalált. Mentőt hívtak,ellátták a sebeit majd bekerült egy időre a pszichiátriára. Semmit nem használt. Ugyanis továbbra is kereste a megfelelő alkalmat. A családja alig merte egyedül hagyni. Sajnos egyik éjszaka biztosra ment más módszerrel. Teljesen összetört az egész család. A férj magát okolja, hogy akkor éjszaka miért aludt el és miért nem vette észre.
2022. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
5mg xanaxtól max egy jót alszok. Ha beveszel két doboz altatót valószínűleg az se fog kinyírni, ezek a mai altatók, nyugtatók erre nem alkalmasak. Ha felvágod az ereid, de előtte nem szedtél véralvadásgátlót jó eséllyel túléled. Ha leugrasz a tizedikről és a beton helyett fűre esel akkor is túlélheted, csak nyomorék leszel (más meg véletlenül kiesik a másodikról és meghal, ilyen is van). Sokkal nehezebb befejezett öngyilkosságot elkövetni, mint hinnéd. Nagyon elszántnak kell lenni és nagyon biztosra kell menni.
2022. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám úgy akasztotta fel magát a hintaállványra, hogy amikor megtalálták a lábai leértek a földre csak épp maga alá voltak rogyva a lábai, szóval, ha nem szánta volna el magát letudta volna rakni a lábait. Sajnos nagyon elszánt volt...
2022. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Meg nézzük azt az oldalát, hogy általában ezek az esetek inkább egyfajta segélykiáltások akarnak lenni, tehát a valós szándék is az, hogy jelezze, hogy segítsenek.


Pont nemrég volt egy viszonylag nyilvánosabb eset is, bár ott annyival " közelebb " voltam a dologhoz, hogy tagja vagyok annak a betegséggel foglalkozó csoportnak FB-on amiben egy tag búcsúlevelet írt. Onnan lett a rendőrség is értesítve, illetve rokonai stb, de bulvár oldalakon is megjelent, hogy keresik. Aztán mikor pár nappal később megtalálták szegény önmaga is elmondta, hogy valójában nem is volt olyan szándéka, mindössze mint egy segélykiáltás akart lenni.

2022. febr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek olyat aki gyógyszerből vett be annyit, hogy y tizedére is azt mondták az orvosok, hogy túlélhetetlen, még se halt meg.
2022. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Én bevettem az anyám szívgyógyszereit és az apám vérnyomás gyógyszereit (anyám és apám úgy volt, nem jönnek haza éjszakára, mert a nagymamámat költöztették az ország másik felén). Úgy volt, hogy másnap délután jönnek.

Este vettem be, ők éjjel mégis megjöttek, reggel ébresztett anyám, nem ébredtem. Mentő, stb, már gyomrot sem mostak, mind felszívódott. 3 hétig mentették az életemet, több vérátömlesztést kaptam, azt mondták, nem orvosi, hanem isteni csoda, hogy túléltem. 20 voltam akkor.

Szóval nem mindenki csak ráijeszteni akar a környezetére, engem ha nem reggel, hanem délután találtak volna meg, már annyi lett volna.

Akkor komolyan gondoltam. (Azóta meg férj, gyerek, diploma, el sem hiszem, hogy ekkora idióta voltam.)

(N/32)

2022. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!