Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit teszel az erőszakos,...

Mit teszel az erőszakos, levakarhatatlan, csöves, drogos kéregetőkkel?

Figyelt kérdés
Ha agresszív módon pénzt kunyerál tőled és nem szakad le rólad, csak követ és nem hagy békén téged, követ, jön utánad, nem kop le rólad, beszél, nem hagy békén téged, bűntudatot kelt benned.

2022. febr. 24. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Adok neki pénzt.
Megpróbálom ignorálni, levegőnek nézni őt.
Gyorsan elszaladok, elfutok előle.
Felhívom a rendőrséget, ha nem hagy békén.
Szép szavakkal mondom neki, hogy nincs pénzem, nem adok neki.
Felelem a hangom, ordítva mondom, hogy hagyjon békén.
Ha kell megrázom őt, hogy hagyjon már békén végre!
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan utasítom hogy húzzon a csába. Ha ez nem segít és nem hagy békén, akkor combom rúgom. Csak fájni fog neki, de fontos szerve nem sérül.(udv egy kick-boxer).
2022. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Itt a kérdésben most nem arról a kéregetőről beszélek, aki veszi a lapot, hanem aki követelőzik, agresszív, még több és több pénzt kér tóled és mondjuk drogos is.
2022. febr. 24. 13:07
 3/16 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha hazáig követ?
2022. febr. 24. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép szavakkal egyértelműen közlöm vele, hogy nincs pénzem és nem tudok mit adni. Ha nem ért belőle, leüvöltöm és elküldöm a qrva anyjába.
2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: Na és mi van akkor, ha 2-szer akkora és 2-szer olyan erős, mint te vagy és neked megy?? Vagy ha mondjuk csoportokban járkálnak és úgy mennek rád? Mi van, ha nem szakad le rólad és követ?
2022. febr. 24. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek nézem, olyankor 99%ban lekopnak, mert nem tudnak mit reagálni, én meg elmegyek mellette. Nyilván nem fog utánam futni, hiszen "nem vettem észre", hanem keresi a következő embert.
2022. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6: És mi van, ha kinézett magának?
2022. febr. 24. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínűtlen, mert az ilyeneket nem egy konkrét személy érdekli, hanem az, hogy bárkitől pénzt csikarjon ki. Ha én nem vagyok vevő, akkor elég nagy öngól, ha engem vegzál, lehet, hogy közben pár potenciális jelöltet elszalaszt. Amúgy meg elfutok elől, ezeknek semmilyen fizikai állóképességük nincs a szerhasználat miatt, simán lehagyom őket.
2022. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Határozottabban kimondani feléjük, hogy NEM.
2022. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleg eletszerutlen. A pias csovik eleg hamar feladjak altalaba. Nemvolt meg olyan h kovetett volna 😳 Mondjuk en mar akkor szolok neki h tipli van mikor elindul felem. Meg nemis ugy nezek ki akivel szeret barki kotoszkodni, inkabb konyebb celpontra mennek
2022. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!