Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Woltos futár lettem, miért...

Woltos futár lettem, miért sajnál sok ember?

Figyelt kérdés

Egyetemre mentem amit még levelező mellett sem mindig egyszerű összeegyeztetni hagyományos munkahelyekkel. A Woltnál viszont szó szerint hozzá tudom igazítani az egyetemi időmet a munkához.


Így nagyon szuper.


De sok vásárló és ismerős együttérzően mondja hogy "jaj, kitartást".


Pedig én nem szenvedek sőt, boldog vagyok.



2022. febr. 25. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintem nem egy könnyű munka, legtöbben biciklivel, motorral mennek, cipelik a nagy pakkot a hátukon, felviszik emeletre, lift nélküli házban, egész nap talpon vannak, plusz ugye télen kimelegszel a cipekedésben, aztán mész ki a hidegre... de örülök, hogy te jól érzed magad :)
2022. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom a futárokat, szerintem jobban keresnek nálam :D, de azért mindig jó munkát és kitartást kívánok. Udvariasság.
2022. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen közlekedési eszközzel nyomatod a melót? 🙂
2022. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

# 3


elektromos bicajra váltottam nemrég bicajról

2022. febr. 25. 22:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ma sajnáltam a futárokat, amilyen szél volt nálunk, alig tudták tartani a biciklit, mikor belekapott a szél a táskájukba
2022. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Valami furcsa véletlen folytán még egyszer sem láttam olyan futárt, aki ebben a munkakörben élte volna le az egész munkaügyileg aktív életét. Láttam már tizen- és huszonéves fiatalokat, akiknek ez ugródeszka volt egy "rendes" munka előtt, láttam negyveneseket, akik két "rendes" munka között éppen ezt csinálták és láttam késő ötveneseket és hatvanasokat, akik a "rendes" munkájuk után, a nyugdíjig hátralévő pár évre elszegődtek futárnak. De soha nem találkoztam még olyannal, akinél azt láttam volna, hogy hosszú távon ezzel a munkakörrel tervez, függetlenül a munkáltatótól. Szerintem ennek lehet valami oka, de ha te erre még nem jöttél rá, nem lövöm le a poént, hadd fedezd fel önerőből.
2022. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

# 6


ez eleve ilyen átmeneti munka mindenkinek, nekem is pár évre.


Teljesen érthető és egyértelmű amit írsz.

2022. febr. 25. 23:09
 8/20 anonim ***** válasza:
2%

Na, akkor érted már, miért sajnál sok ember?

Csak egy átmeneti munka...

Csak pár évig, amíg...

Jó ez nekem most még, aztán majd...

Aztán 30, de inkább 35 felett rájössz, hogy az időd a legfőbb kincsed. Azt, amit fiatalon egy hányadék melóban töltöttél, várva a csodát, senki sem hozza vissza. Mindent meg lehet venni, de az elmúlt időt sajnos nem.

2022. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 8


nekem a multicég irodája volt a hányadék munka.


Milyen csodára gondolsz hogy vártam?


Nem vártam.


Részletesen írd le mire gondolsz.

2022. febr. 25. 23:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#6 és #8:


Nem vagy képes megérteni, hogy a kérdező egyetem mellett csinálja?

Naná, hogy átmeneti munka!

Ha megszerzi a diplomáját, nyilván azzal akar majd elhelyezkedni!

2022. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!