Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hatással vannak rád...

Milyen hatással vannak rád ezek a háborús dolgok, hírek stb.? Mennyire tudod kizárni?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam az a hírolvasó fajta, mert tudtam, hogy csak lehúz. Viszont hogy mi folyik a szomszédban, az érdekel, igyekszem informálódni.

Viszont kb. csütörtök óta azt se tudom hol a helyem, feszült vagyok, minden bajom. Ha nem is a híreket olvasom, mert próbálok kevesebbet foglalkozni ezzel, akkor is nehezen szakadok le róla, nehezen terelem el a figyelmemet. Amiket eddig csináltam, így mikor szombat-vasárnap volt, kb. nem érdekelnek már annyira, vagy valahogy feleslegesnek érzem, már nem olyan. Eleve csütörtöktől van egy ilyen átfogó érzésem, hogy valami már nem olyan, teljesen megváltozott, és nem tudok visszamenni abba az állapotba, ami előtte volt.

Más is tapasztalt hasonlót, vagy akár teljesen más hatást? Rád hogyan hat ez az egész?


2022. febr. 26. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, ahogy leírtad.
2022. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mit kell rajta pörögni?
2022. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Én teljesen kizárom (egyelőre). Persze, nagyon sajnálom azokat, akik megszenvedik a harcokat, de egyrészt ez szerintem már nagyon régen előre látható volt, másrészt háborúk sajnos mindig vannak, csak általában távolabb, harmadrészt a délszláv háború sem volt hatással a mindennapjainkra, pedig az sokkal közelebb volt (igen, tudom, ez más, de akkor is van némi hasonlóság). Nem hiszem, hogy a háború területileg veszélyeztetné Magyarországot. Igen, én is gyakrabban ránézek a híroldalakra, de csak a címeket futom át, nem történt-e valami lényeges változás, egyszerűen "katasztrófaturistáskodásnak" érezném a részletes riportokat mások szenvedéséről a kényelmes kanapémról olvasgatni.
2022. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Passz. Nem jókedvemből pörgök rajta.
2022. febr. 26. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudsz mit csinálni mit érdekel?
2022. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja mert akkor minek tudni az egészről mi? Mit érdekel az minket hogy mi történik mellettünk? Sz@rjunk bele, majd elrendezik maguknak. Aztán meg ha valami van, majd meglepődünk.

Azért érdekel, mert rám is hatással lesz. Ha el is rendezik egymás között, akkor is, mert pl a gazdaság így is meg fog roggyanni rendesen.

Meg ha tanulnánk a történelemből, ami nem a könyvekben van hanem most íródik, talán nem ismétlődne annyiszor.

2022. febr. 26. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

15 ev katonai szolgalat utan epp a heten mondtam fel szemelyes okokbol.

De 4/5 ember azt hiszi a haboru miatt mondtam fel.

2022. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 15 év az 15 év
2022. febr. 26. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Mernél ölni?
2022. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!