Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt munkahelyem ahonnan...

Volt munkahelyem ahonnan kirúgtak és nagyon nem „szép“ körülmények közt távoztam, miért hív engem meg jubileumi ünnepségre? Gondolom csak tévedés lehet, de ha már hívtak én megyek!!

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy az aktuális HR-es nincs tisztában ezzel.

Szerintem ne menj, ha összefutsz ott avval, akivel konfliktusod volt, nagyon kellemetlen estének nézhetsz elébe.

2022. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, menj!

Ekkor nem fárasztasz mást, hogy leégessen, megteszed azt magad is,

2022. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem ne menj, ha összefutsz ott avval, akivel konfliktusod volt, nagyon kellemetlen estének nézhetsz elébe."



Garantáltan összefutok vele, lévén ott ő a főnök akkor is és azóta is, és épp ezért megyek.egy kicsit „dumcsizunk“ majd , immáron nem főnök-beosztott a reláció nem kell lakatot tenni a számra, nem ő a „főnök“ nekem, így ha netán elküldöm a re ---kes k --va anyjába ott mindenki előtt hát így járt.


Ha meg torkomra megy a kóla még pofán is okádhatom véletlenül, hát van ez így.

2022. febr. 27. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Elég ordenáré vagy, menjél nyugodtan ha te direkt keresed a bajt.
2022. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Ha klasszikus munkahelyi mocking áldozata voltál, és jól meg tudod oldani, jól ki tudod fejezni Magad, akkor elsülhet jól. A megaláztatást érdemes feldolgozni, reflektálhatóvá tenni, feltárni.


Sok sikert kívánok. Készülj fel rá egy kicsit gondolatban, meg ha van valaki, akivel egy kicsit előre is fel tudsz készülni rá, egy kicsit előre fel tudjátok dolgozni, annál jobb. Remélem sikerül minden.


Én arra kényszerültem, hogy még ott annak idején ott mondjam szemébe a főnöknek, hogy nem főnök, nem törvényes, és szakmailag sem vezeti jól a céget. De ezt itt nem is tudom jól összefogni, mert a dolog igen különleges volt. Programozó munka lett volna, de egy személyes válsághelyzet miatt ilyen csicskatartó bűnözők minimum szürkezónás ,,munkahelyére'' kerültem. A ,,főnök'' maga dicsekedett korábbi bírósági ítéleteivel és NAV-os ügyeivel, meg hogy valami nála is körmönfontabb bűnözőtársai hogy fosztották ki a végén.


Ami minket csicksásokat ennél közvetlenebbül érintett, az az, ahogy a ,,főnök'' direkt a törött egzisztenciákat gyűjtötte maga köré, a kevés véletlenül bennmaradt normálisakat kirugta, csak a sebezhető és a hajlítható embereket tűrte meg, de azon belül is orwelli kápó- és csicskarendszert épített ki, komoly rendszeres bántalmazásokkal.


Sajnos minden ilyennek évekig megmarad a hatása (még távozás után is). Ha Te jó ki tudod fejezni Magadat, az most nagy könnyebbséget és teherletételt is hozhat Számodra. Remélem minden jól fog sikerülni.

2022. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Lehet, hogy nevetségesnek hangzik és drága, de a tökéletes eredmény érdekében lehet hogy érdemes meglépni.


Egy ilyen munkahellyi terorra szakosodott magánpszichológussal jól vesézzétek ki az ügyet, készüljetek fel rá előre lelkileg, oldjátok fel előre az ezzel kapcsolatban a magyar társadalomban az emberekbe beoltott áldozathibáztatós tabukat.


Ha jól előkészültök, akkor ott a jubileumon tényleg jól szét lehet robbantani a sok megaláztátási terhet, lehet jó ütős katarzist elérni. Kívánom hogy minden jól sikerüljön.

2022. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
így ha netán elküldöm a re ---kes k --va anyjába ott mindenki előtt hát így jár - vagy te, ugyanis téged fognak kidobni úgy azonnal.
2022. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"ugyanis téged fognak kidobni úgy azonnal."ű


Állok elébe. De ahhoz markos legények kellenek ám, és a helyi 50-es "mancikák" erre nagyon nem alkalmasak.

2022. febr. 28. 16:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg aztán ha valaki fizikai szinten hozzám ér, az mehet gipszeltetni mert eltöröm a kis kacsóját.
2022. febr. 28. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!