Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hajléktalanok 95%-a,miért...

A hajléktalanok 95%-a,miért dögrészeg az év 365 napjában, és miért nem inkább kaját vesznek abból a pénzből amitvösszekódulnak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert már úgy gondolják felesleges èlniük, ebben találják az egyetlen örömüket.
2022. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
41%

Elbol azert csovesek, mert igenytelenek, fuggok, akaratgyengek, vagy igy egybe mind.

Tehat nem azert pialnak mert csovesek, inkabb forditva.

2022. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert amellett hogy hajléktalan, valószínű vannak mentális problémái, lekileg sérültek, amit alkohollal próbálnak meg enyhíteni, "elszakadni a valóságtól".
2022. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

A hajléktalanoknak igazából csak a problémás kisebbsége ilyen. Ők egyszerűen leszarják. Könnyebb engedni a függőségnek és az igénytelenségnek, mint megpróbálni visszakapaszkodni.

Esetleg így vigasztalódnak, mert gyakorlatilag a csövesmaffia rabszolgái.


A többiek hajléktalanszállón élnek, és a kiutat keresik: bármilyen munka, bármilyen olcsó szállás, csak jussanak ki a gödörből.

2022. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Annyira hozzászokott a szervezetük, hogy csak ez van.
2022. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Számomra undorító emberek..

Ráadásul surmtelenek is..

Sokszor volt olyanra példa, hogy büfé él, pecsenyésnél kajáltam és természetesen egyből ott termett a csöves. Előadta magát, segítsen már ki egy kis apró al.. Akkor naív voltam és adtam annyit, hogy vegyen egy pár zsömlét vagy valamit még.. Szerintetek mi volt az első útja??

Az italkimérő!

Ha esetlegesen kajával kínálod őket apró pénz helyett,látni rajtuk, hogy nem tetszik nekik.

-Nem.. Nem kis része ilyen.. Hanem 95%!

2022. márc. 3. 22:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Akit én ismerek,azzal próbáltam beszélni a lehetőségeiről.

Testileg még nem volt akkor annyira még szarul.Van jó szakmája és jó is volt benne.

De élete egy pontján úgy döntött,hogy egész napra beül a kocsmába.

És ott is maradt.Teljesen lecsövesedett.Ma egy befoglalt házban húzza meg magát.

Talpra állásra biztattam egyfolytában,de mindig talált kifogást miért jó neki így (meghalt a testvére,leesett a tetőről fáj a háta,stb).

Néha dolgozgat,hogy legyen fröccsre való,mert már a kutya se hívja meg.


Vannak olyanok,akik a csöves létben elvannak és viszonylag jól érzik magukat benne és nem lehet kirángatni belőle,mert egyszerűen nem akarja.

2022. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert másképp nem lehet kibírni azt az életet.
2022. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De senki ne gondolja azt,hogy a 40,50 feletti illetőket látni szinte alkoholmérgezésben minden nap..

Fiatal 20,30 felettiek is vannak bőven..

Dolgozni?? Mégis, hogyan? Menni is alig bírnak, csak ülnek egész nap a padon mellettük a csöves bor.

2022. márc. 3. 22:50
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk azt nem tudom a társadalom ezt miért tolerálja, el kéne őket vinnie a rendőröknek, aztán vagy maguktól leszoknak vagy kényszer elvonó és utána közmunka.

Az egy dolog hogy ők igénytelenek meg függők, de ez nem csak az ő dolguk, mert össze hányják, fossák, vizelik a közterületeket, a saját fekáliájukban fetrengnek, kórságot terjesztenek, agresszívan viselkednek a normális emberekkel akik csak mennének a dolgukra... Az egész város egy fertő miattuk.

2022. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!