Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összességében mi a véleményed...

Összességében mi a véleményed erről a srácról?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 6. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimpi
2022. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem az esetem, főleg azért, mert tömzsi és kopasz, de más jellegű kapcsolatra nyitott lennék vele. Nem vagyok tetoválásfób, a legnagyobb férgek, akiket ismertem, kívülről tisztára nyalt mintaemberek sablonbarna hajjal és makulátlan bőrrel.
2022. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Annyira nem tömzsi 170 felett lehet jóval.

[link]

2022. márc. 6. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem írom le, mert moderálnák....
2022. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon kínosnak érzem ezt az egész nagy gengszterkedést és a kultuszt, ami van körülötte. Tőlem a legkeményebb alvilági arcok is lehetnek ezek az emberek, akkor kínosnak és valamilyen szinten gyerekesnek érzem a dolgot, mintha leragadtak volna a kamaszkorban ezek az emberek.


26/F

2022. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

A bandatagok, és kultúrájuk mitől gyerekes? Engem még nem szúrtak gyomron, nem lőttek rám, ez a csávó meg túlélte mindkettőt.

Vannak akik divatot csinálnak ebből, de azt észre is venni.

2022. márc. 6. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért gyerekes, mert nem beilleszkedni a tarsadal9mba és paramilitáris szervezetekbe tömörülni helyette az.
2022. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mióta kell beilleszkedni mindenkinek hogy tagja legyen egy társadalomnak?

Akik sok évet ülnek azok is tagjai a társadalomnak, mégis elvannak felejtve, szóval pont hogy ez a megfelelési norma erőltetett és butaság is egyben.

2022. márc. 6. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Szóval azért emeltél piedesztálra egy bűnözőt mert szerencséje volt, és túlélte, hogy más bűnözők megszúrták meg lelőtték? xd

Egyet értek az előzőkkel. Nagyon ciki ez a viselkedés. Totál olyan mint tinédzserek lázadáskori szarságaik, csak a tilosban járáson kívűl, még szurkálják is egymást.


Mióta kell beilleszkedni, hogy a társadalom tagja legyél? Ez komoly? Ahhoz, hogy a társadalomba élhess szabályokat kell betartani. Akinek nem tetszik költözzön ki a vadonba... A börtön témáról meg nem is mondok semmi véleményt. Ha rajtam múlna nem melegednének a törvénytisztelő tisztességes emberek pénzéből.

2022. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A tetoválás bejön, apukám hasonlóan néz ki, és egy csupaszív ember, imádom őt. Ettől függetlenül, mint férfi, nem tetszik az ilyen típus, én a kisfiú kinézetű srácokra bukok. ( kapok is miatta letolást aputól, hogy akkor ki fog megvédeni, én meg csak csendben elengedem. 😅)


L/22

2022. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!