Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik embertípussal barátkozn...

Melyik embertípussal barátkoznál szívesebben?

Figyelt kérdés
A nagyon butuska egyszerű, de aranyszívű emberrel, vagy az átlagon felüli intelligenciájú bunkóval?

2022. márc. 10. 23:52
A kérdező szavazást indított:
Az egyszerű buta, de jószándékú, aranyszívű emberrel.
Az átlag feletti intelligenciájú érzelmi szegény bunkóval.
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Utóbbival. Én bár jószívűnek mutatom magam, de ez csak egy álarc, imádom, amikor egy hasonlóan rosszindulatú, de nem hülye ember áll velem szemben, és fokozatosan kikészítjük egymást. A többiekkel túl könnyű elbánni, kihívás és dráma kell, különben unalmas lenne az életem. :D
2022. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyikkel sem. Érzelmi csökevényekkel itt is találkozhatsz, a buták meg rendkívül fárasztóak egy idő után.
2022. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Inkább maradnék magamnak, ha csak ez a 2 lehetőség volna.
2022. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi viccesebb, a butával pedig valszeg marha unalmas lenne minden perc..
2022. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Haverkodnék a butával pl elmennék vele inni vagy videójátékoznék vele, de az életem nagy problémáit nem osztanám meg vele és nem ülnék le vele trivia játékot játszani, mert tudnám, hogy beleverném a fejem az asztalba attól, hogy mennyi mindent nem tud.

Az okos, de bunkó emberektől rosszul vagyok. Nekem ilyen enigmák, ha olvasottak és jól megmarad a fejükben az információ, miért használják az EQ-jukat arra, hogy azzal másnak verbálisan ártsanak? Miért gondolnak csupa rosszat, miért játszmáznak, kétszínűsködnek?

Ha hülye teszi ezeket, rá tudom fogni, hogy "ja, hát ő egy idióta, meg se értené, ha elmagyaráznám neki, hogy ez rossz és ezt nem kéne" míg egy okos embernél ott van, hogy legalább velem egy szinten van vagy inkább feljebb, s ennek ellenére ilyen, engem meg esz az ideg, hogy "miért?" és tehetetlen vagyok.

Ha már barátkoznom kéne valakivel, azt preferálnám, hogy átlagos intelligenciájú, de sok mindenre nyitott vagy okos, de közben laza, kicsit nem törődöm lenne az illető.

2022. márc. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Barátkozásnak nem mondanám, de mivel rendkívüli módon irritálna a második, vele...szigorúan 8 napon belüli sérülés betárazva...
2022. márc. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mai tudásommal inkább a 2.-dikkal. Az 1. verziósokkal már megszívtam.
2022. márc. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!