Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg túlzásba viszem?

Tényleg túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom, aki nemrég beteg volt, ezért nem nagyon szeretem egyedül otthon hagyni. Holnap délután senki nem lesz otthon nálunk, ezért megkérdeztem egyik ismerősöm, hogy tudna e pár óráig (kb. 3) nálunk lenni és figyelni rá. Azt mondta szerinte túlzásba viszem ezt, és ez nem normális. Csak szerintem nincs ebben semmi?

2022. márc. 15. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert nem egyforma az emberek érték rendje. Én vigyáznék rá ha fizetnél érte.
2022. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

A tengerimalac nem kisbaba. Ha mindent odateszel, amire szüksége van, többet nem tehetsz.

Túlliheged.

2022. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs gond ezzel. En az allatokat tobbre tartom a legtobb embernel. Ha szereted akkor ertheto h vigyazni szeretnel ra 😊
2022. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kisbaba, de ha beteg bizony egy nap akár 2 óránként kell kényszeretetni, gyógyszerezni stb. Én teljesen megértelek, nekem is vannak tengerimalacaim, az egyik volt már beteg is, gyógyszerezni kellett, én is aggódtam érte.
2022. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem viszed túlzásba:)

Felelős állattartó vagy, aki nem dísznek hozta haza, hanem családtagnak.

2022. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem akik lepontoztak nem tartanak állatot. :)
2022. márc. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!