Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Celeb nőknél jogi diploma...

Celeb nőknél jogi diploma szerzése miért divat?

Figyelt kérdés
Furcsa ellentmondás feszül az ilyen nők instagram életének csöcs és seggmutogatása, klubok mosdójának tükrében csücsörítés, szexi fotózások és a jogi diplomával végezhető munkák hétköznapjai közt: akták, szerződések, bíróságok tucattárgyalásain részvétel stb. között.

2022. márc. 15. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez olyan mint tinderen az összes csaj a Pécsi tudomány egyetemen tanul amúgy :d én sem értem...


De nyugi van nekünk Tóth Gabink akinek 8 elemi van még, és ezeknél a k..áknál is idegesítőbb.

2022. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
ezt a jogi diplomát én se értem. Egy google kereső pontosabb és gyorsabb mint bármelyik jogász. ergo redundáns a tudásuk
2022. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Szopnak érte. Úgy nem nehéz megszerezni.
2022. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerűbb mint az orvosi hiszen nincs kémia, biológia, anatómia sőt nem kell menni kórházi gyakorlatra meg boncolni. Gyógyszerkarra se tudnak bejutni sokan a kémia miatt sőt elvégezni se könnyű.

Ehhez képest a jog egy humán valami amit ha bemagolsz okosan még jó jegyet is szerezhetsz. Egy multifunkciós diploma hiszen államigazgatásban, jogi ügyekben, politikában sok ajtót tud nyitni és nagyon tág körűen használható. Jogászként nincs felellőséged, nem kerülsz kapcsolatba betegekkel, nem kell egy patikában napi 10 órát allni. Miközben ha okos vagy (nőknél jól helyezkedve) még milliomos is lehetsz belőle. Plusz ott a dr. a neve előtt mint egy orvosnak.

2022. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Jogi diplomásokat sok helyen látom.
2022. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk az ilyen állítólagos diplomákat legkésőbb a Schadl-ügy óta érdemes fenntartásokkal kezelni. :D
2022. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
A kettő nincs összefüggésben. A volt osztályom legnagyobb r.banca épeítésznek ment. Ötletem sincs hogyan.
2022. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Azért egy szerződést összerakni úgy, hogy kipattanjon az alkalmazható jogszabályok zöme az ember fejéből, úgy, hogy az ügyfél minél nagyobbat szakítson vele.....pár orvosi, műszaki diploma elbújhat mellette.
2022. márc. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy dolog lediplomázni, dolgozni is benne meg egy másik.
2022. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

8.


Ez egy laikusnak nagyszám, de aki benne van?:D

Annak mi megterhelő van benne?

A legtöbb szerződés stb sablon.

2022. márc. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!