Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt? Kapuzárási...

Miért érzem ezt? Kapuzárási pánik lenne?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és van egy 3 és fél éves kapcsolatom. Viszont az utóbbi 1 évben azt érzem magamon, hogy nagyon megváltoztam. Befejeztem az egyetemet, és előléptettek a munkahelyemen, és most ilyen fiatalként egy nagyon jó bért kapok. Így az elmúlt 1 évben nem csak arra volt pénzem hogy ételt vegyek, hanem hogy magamra is költsek. Így az egy év alatt sokat fejlesztettem magam, a külsőm, a stílusom, a soft-skilleket, mindent. Ezek mellé az elmúlt 1 évben tört rám valami iszonyatosan erős szabadság érzés, hogy van saját keresetem, nem kell egyetemre járni, és jó munkahelyem van, és élvezni akarom az életet.


Hasonló a helyzet a kapcsolatomban is. A barátnőm nagyon családcentrikus/otthon ülős típus, én inkább bulizós/extrovertáltabb vagyok. Ebből sokszor vannak gondok is. Plusz ő fiatal anya szeretne lenni, én meg nem szeretnék 33 éves korom előtt gyereket.

Illetve sokszor azt érzem, hogy már csak a megszokásból vagyunk együtt. Erre még rájön az is , hogy amúgy sose voltam egy csajozós típus, de az utóbbi időben sokszor írnak rám/jönnek oda lányok hozzám, szórakozóhelyen, vagy akár a buszon is. És őszintén megmondom élvezem.


Miért változtam meg ennyire az elmúlt 1 évben? Hogyan fojtsam el ezt a kitörni készülő kicsapongó énem?



2022. márc. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fojts el semmit, ismerd meg önmagadat.
2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem 23 evesen nem kell a kapuzarasi paniktol tartanod. Velemenyem szerint (ahogy te is kifejtetted) rakaptal a szabadsag izere. Sajat kereseted van, nem kell masoktol fuggeni stb., egy szoval szabadnak erzed magad. Illetve azt is mondtad hogy a kulsodon is dolgoztal, allitasod szerint tetszel a noknek. Az emberek tobbsege ezt a kicsapongo idoszakot 16 es 25 kozott eli meg ! altalaban!. Pont ebben a korban vagy, ez teljesen normalis. Azert a csajozast fontold meg alaposan, ha tenyleg szereted a parod es jol erzed magad a kapcsolatban, akkor (szerintem) nem eri meg elhagyni. De ez mar csak ratok tartozik. A kapuzarasi panikra terjunk vissza 25 ev mulva! :)
2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapuzárási pánik, pusztán meguntad a kapcsolatodat. A barátnőddel alapvető elvekben különböztök, szerintem jobb lenne a szakítás. Te kiélheted magad, ő pedig kereshet valakit akivel hamarabb tud családot alapítani
2022. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert fiatal vagy és van anyagi lehetőséged élni, megtenni dolgokat, változtak a régi életkörülményeid. Szerintem ez teljesen normális, most tudod kihasználni, hiszen később, amikor már családod lesz, kevesebb lehetőség lesz sok dologra.

Ezért azzal sincs gond, hogy te később szeretnél csak családot alapitani.

Valószínűleg eddig nagy volt közöttetek a különbség a barátnőddel, csak a körülmények miatt nem volt annyira szembetűnő.

De ha már felmerült az a gondolat, hogy nem szívesen vagy egy kapcsolatban, akkor az később csak rosszabb lesz.

2022. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te még egyetemet sem végeztél, mert akkor egyáltalán tudnád mi a különbség a kapuzárási pánik és a szimpla nagyképűség között :d szóval elég szar módja ez az ön ajnározásnak...mivel anonym oldal.
2022. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!