Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van/volt olyan baráti vagy...

Van/volt olyan baráti vagy párkapcsolatod, ahol a másik mellett szinte folyamatosan enerváltnak, gyengének, fáradtnak érezted magad?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Persze...jó értelemben vagy rossz? Volt olyan csajom akivel annyit keféltem hogy folyton az voltam. Meg olyan is volt aki elszívta az energiám fizikálisan, lelkileg, anyagilag...a bőrt lehúzta volna rólam és ki is használt. Szóval igen volt nem is egy ilyen 29f
2022. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rossz értelemben értettem. Tehát aki mellett elfogynak az energiáid.
2022. márc. 20. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy gimis, legjobb barátnőnek hitt lány. Lelkileg egyszerűen minden csepp energiám leszívta, fáradt, nyűgös, levert voltam a vele eltöltött idő után.
2022. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ÉS mivel szívta le? Panaszkodott?

Nekem azok az emberek szívják le az energiámat, akik csak magukkal foglalkoznak, csak róluk lehet beszélni, lelki szemetesládának vagy tárgynak használják a másik embert.

2022. márc. 20. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Elsősorban a panaszkodásával, amit sajnos egy nagyon hőbörgős, esetenként csapkolódós stílusban adott elő. Meg sem kérdezte, hogy mentálisan be tudnám-e fogadni a mondandóját, csak úgy belekezdett. Általában a tanárainkat, osztálytársainkat szidta a hátuk mögött, szemtől szembe meg ennek nyoma sem volt. Nekem sem volt túl jó időszakom (közeli családtag halála, engem majdnem műteni kellett), és hiába nem vártam istápolást, vagy hasonlót, de azért az elgondolkodtatott, hogy tudott a gondjaimról és nyugodt szívvel ömlesztette rám, hogy milyen ****** a tanár, mert +1 oldal házit adott.

De azok is sajnos jelen voltak, amit említettél, rólam sosem volt szó, mindig magára terelte a témát, készpénznek vett engem és a kedvességem.

2022. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen!

A lányom apja volt ilyen.Bármit tettem,bármit mondtam mindenben csak a rosszat látta.Minden körülötte forgott,illetve szerette volna hogy így legyen.Minden energiám felemésztette.

A lányunk se tudta boldoggá tenni,inkább nyűg volt a számára.

Elhagytam! Azóta talált egy barátnőt,aki pont azt teszi vele,amit ő tett velem.Most ott tart,hogy árnyéka önmagának és depressziós lett!

2022. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!