Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy ilyen szituban különbséget tesznek férfi és nő közt?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a cikkek amik megírják, hogy XY nő bosszút állt a volt pasiján így meg úgy. Ezeket általában csak röhög mindenki h haha milyen hülye csaj, meg hasonlók. Ha viszont pasi csinálja akkor ahogy nekem tűnt sokkal inkább elítélik az emberek, hogy micsoda idegbeteg pszichopata, hogy nem képes leszállni a volt barátnőjéről meg hasonlók.

Vagy csak nekem tűnik úgy, hogy tök másként reagálnak az emberek attól függően, hogy pasiról vagy nőről van szó?


2022. márc. 21. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Jól látod.
2022. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Jól látod igen a nőknek kíván nyalva a seggük, semmiért nem kell felelőséget vállalniuk lassan.


Itt van kanye west esete, megcsaltam a k..ája és még ő lett a hibás, instáról meg mindenhonnan le lett most tiltva.

2022. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Én is hasonlóan látom.

Egyszer láttam egy fb-posztot, amely egy nőről írt, aki egyszerre több férfivel volt kapcsolatban. Mindegyiket hagyta, hogy elhalmozza őt ajándékokkal, majd ezeket eladta, a pénzből pedig házat vett. A kommentelők többsége ezt dicsérte. Amennyiben mindez fordítva történik, egészen más reakciókat eredményezett volna.

2022. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Fennáll ez a jelenség,de azért én úgy vettem észre,szerencsére megkapják ők is a magukét,tokosebb férfiak nem sggnyalók velük szemben,meg hát van elég nő,aki utálja a többit,és nem nézi el ezt a viselkedést
2022. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!