Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor van olyan érzésem,...

Sokszor van olyan érzésem, mintha valaki követne meg figyelne folyamatosan. Ez magától el fog múlni vagy kell tennem valamit ellene?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ismerős a helyzet, nekem elmúlt magától, csak néha jön elő újra amikor pl. Egy sötét utcán ballagok egyedül.

ha te úgy gondolod felkereshetsz egy pszichológust, de szerintem nem szükséges

2022. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy orvost.
2022. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes elengedni a témát - már csak azért is, mert ha nincs semmi a füled mögött, akkor leszakadnak rólad idővel. Ha bizonytalan vagy, akkor meg vannak arra módszerek, hogy egyértelműen meggyőződj a gyanúd megalapozottságáról, - de már most jelzem, hogy ez semmit nem fog változtatni a helyzeteden, mert nem fogják abbahagyni addig, amíg az érdekük azt kívánja, hogy koslassanak utánad.

Nyugtasd magad azzal, hogy nem csináltál semmit, amiért kellene, hogy ezt csinálják, aztán leszakadnak rólad idővel, - mert a megfigyelés nem egy ötperces és olcsó mulatság.

Engem ténylegesen volt, hogy megfigyeltek és bármit is tettem, nem szűnt meg addig a megfigyelés, amíg rá nem jöttek saját maguktól, hogy csöcsre futottak. Ez van!

2022. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. márc. 26. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell hagyni őket a hitükben, hogy észrevétlenek tudtak maradni, sikeres a megfigyelés. A legjobb, ha "póker-arccal tudomást sem veszel róluk", - mert minél tovább csűröd-csavarod, annál nehezebben átlátható szisztémákat fognak bevetni. Én átéltem ezt régebben, - sok idő kellett, mire rájöttem a működő taktikára.

Póker-arc. Napi rutinok. Monoton, unalmas semmi...

Három hónapon belül leszakadnak rólad, - ha nem nagyon súlyosak a felmerült vádak az irányodba.

2022. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!