Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Néhányuk olyan nagyképű, meg úgy el vannak szállva magunktól, hogy valami hihetetlen. A másik amit nem igazán értek az a magamutogatás. Sokak felteszik az egész életüket instagramra vagy Facebookra és az a menő ha lassan még az ürülékedet is kiposztolod a közösségi médiában. A fiúknál minél "keményebb" vagy annál menőbb arcnak számítasz, közben se kép, se hang. A tini lányok meg egy szál megtartóban pózolnak és az a csinosabb aki minél többet mutat magából. Nekem elképesztőek a mai tinik.

2022. márc. 26. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Van egy mondás, mi szerint onnan tudod, hogy öregszik az elméd, hogy a 'mai fiatalokról' beszélsz
2022. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Uhh ezt örömmel hallom. Az én elmém legalább nem a drogon, meg a mell mutogatáson jár.
2022. márc. 26. 18:22
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha keiveszed a szövegből a Facebookot és társait, és visszamész az időben, bármely korszakban egyet fognak érteni ezzel a szöveggel.
2022. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Te miért vagy ilyen?


Nagyképűen leszólod a mai fiatalokat, miközben egy névtelen oldalon próbálsz diskurálni ahelyett, hogy az életed élnéd.

2022. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Már az ókori Rómában is gyakorlatilag ugyanilyen szöveggel (a facebook kivételével) szidták az akkori "mai fiatalokat" az akkor begyepesedett öregebbek.

Az meg, hoyg a te elméd nem a drogokok meg mellmutogatáson jár, nem jelent pozitív dolgot, mert te meg mások privát életével vagy elfoglalva, ami semmivel sem jobb.

2022. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát pedig szerintem igen is pozitív dolgot jelent ha a mai világban valakinek nem drogon, alkoholon vagy a mellmutogatáson jár az esze. Azért azt sem hiszem el, hogy a korábbi fiatalok ilyenek voltak. Én sem vagyok "idős", de amit a mai fiatalok hisznek magukról az elképesztő. Engem senki magánélete nem érdekel, csak néha elmegyek egy fiatalabb csoport mellett és eszembe jut egy kérdés: Ezek hülyék ? 😂
2022. márc. 26. 18:34
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

6. A mai fiatalok már csak az online térben léteznek, úgy gondolják azon kívül nincs is élet. Ebbe születtek bele.

Ajánlom Tari Annamária videóit, nagyon jól látja és érti a mai fiatalokat.

2022. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha a gyerekeim tudnák, hogy én milyen voltak fiatalként, ők szégyellnék magukat helyettem is :D
2022. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

#8


Igen, ez így van. Sajnos az én fiam is ilyen, pedig csak 8 éves. És nem tudok ellene mit tenni. Akármelyik barátjával, vagy az unokatesójával van, a gépet nyomják. Bár nem akarok "boomerkedni", meg hát én is elég sokat ültem a gép előtt, de azért nekünk még volt életünk.

2022. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Elég ironikus, hogy te is elég nagyképűnek tűnsz. Ha annyira különb lennél a többi mai fiataltól, lenne jobb dolgod is, mint róluk írogatni kérdéseket, csak hogy mások megerősítsék, milyen egy különleges kis hópehely vagy.

Az meg, hogy mindent kiposztolnak facebookra, kit érdekel? Nem tűnt fel, hogy amúgy már kb. 10 éve ez megy? Sőt, amúgy a környezetemben pont, hogy a fiatalok azok, akik már nem is nagyon használnak facebookot, bezzeg a 45+ éves emberek azt is kiposztolják, mit reggeliztek. Ha lemennek a boltba, úton odafele csinálnak vagy 60 szelfit és azt is kiposztolgatják :D Szóval eléggé lejárt lemez már ez a "jajj a mai nyomorék fiatalok mindent kiraknak facebookra" duma.

Meg amit még nem értek, hogy más kérdéseknél, ahol a fiatalokat kell szidni, mindenkinek az a baja, hogy a mai fiatal fiúk milyen puhányok és egy lány is simán leverné őket, meg vissza kéne vezetni a sorkatonaságot, hogy egy kis férfiasságot verjenek beléjük, de ha meg kemények, akkor az a baj. Döntsétek már el legalább, hogy akkor most mi a kínotok velük :D

És amúgy r*bancok mindig is voltak és mindig is lesznek. Nehogy azt hidd, hogy a mai lányok mind qrvák és bezzeg 10+ éve mindenki egy szent volt és mind tartogatták magukat a házasságig meg ilyenek.

24L

2022. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!