Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért emlegeti most gyakrabban...

Miért emlegeti most gyakrabban a párját?

Figyelt kérdés

Egy lány osztálytársam akinek több éve van párkapcsolata bevallotta nekem egy beszélgetés alkalmával, hogy nagyon az esete vagyok, de szeretné ha csak barátok maradnánk mert ugyen párja van.

Ez a beszélgetés úgy jött végülis, hogy csinált félreérthető dolgokat, kicsit flörtölt velem, meg panaszkodott a kapcsolatáról.

Azóta, hogy ezt megbeszéltük azt vettem észre, hogy szinte minden nap emlegeti a párját, eddig ezt nem csinálta.


Szerintetek miért csinálhatja ezt?

Így próbálja magában az érzelmeket elnyomni, vagy helyretenni?

Vagy ez inkább miattam van, hogy biztos ne nyomuljak rá? (Amúgy se tenném, nem akarok sz@rt kavarni)


Előre is köszi a segítséget!



2022. márc. 30. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát ebben a helyzetben a lányt kéne ismerni. Mndenesetre helyes, hogy nem akarsz sz@rt keverni, vigyázz, mert még a végén kiderül, hogy a kislány hajt rád.....
2022. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így jelzi, hogy nem fog szakítani vele. Egyébként a panaszkodás nem jelent semmit, minden kapcsolatban vannak hülyeségek és nehézségek.


Inkább egy szemetesláda vagy ez alapján, kihányja beléd mikor ideges, utána megy a pasijához.

2022. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
17%

Liànozna, ennyi az egész.


Vagy egopolírra kellesz, vagy szexpartnernek, vagy làbtörlőnek.

2022. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajat magat probalja meggyozni. Ott azert mar vannak gondok, de ezek rajta mulnak.

Nem irigyellek, ha tetszik. Hosszabb tavon osszejohet, ha nem idegesited magad miatta, es persze irtad, hogy nem nyomulsz.

2022. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden párkapcsolatban vannak problémák, semmit nem jelent ha panaszkodik. Ha meg tudjak oldani és beszélni, akkor jól működik a kapcsolat. Szerintem amíg baratja van, ne csinálj semmit.
2022. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!